Смайлик• 11 ноября 2016

Резиновые сапожки

девченки,у кого есть такие сапожки? интересует пойдут ли на широкую ногу да еще и с подйомом?
Компас Ижевска• 11 ноября 2016
Я минулого року такі брала для мами. Мама каже, що душить підйом. У неї середній підйом і 37 розмір. По довжині нормальні. Можливо на високий підйом спробувати більший розмір. На нозі дивляться супер з далеку від сапожок мало відрізняються. Надіюсь мій досвід буде корисним.

автор Смайлик • 11 ноября 2016
дякую
автор Смайлик • 11 ноября 2016
Ответ дляКомпас Ижевска
а вони теплі? ну наприклад зимою на мокрий сніг-кашу ?
Компас Ижевска• 11 ноября 2016
Ответ дляСмайлик
На рахунок теплоти нічого не можу сказати. По-перше не питала маму. А по-друге мама може при мінусі в осінніх ходити.
автор Смайлик • 11 ноября 2016
Ответ дляКомпас Ижевска
дякую
Irinochka22• 11 ноября 2016
у них внизу утеплителя нет, зимой холодно. И еще они полномерки