Nexi• 25 января 2017

Математика 2й клас, оформлення задач

Підкажіть будь ласка, де знайти методичні рекомендації, правила тощо по оформленню задач з підручника Богдановича? Проблема не у вирішенні задачі (відповіді ми даємо швидко), а саме в оформленні УМОВИ
skalarka• 25 января 2017
это скорее по требованиям учителя а не автора учебника. наша вроде не сильно ганяет

автор Nexi • 25 января 2017
Ну вот мы оформили, а ей не нравится - исправила, оценку снизила. Как же узнать как надо было? До этого подобных задач не было...
olkaig• 25 января 2017
Ответ дляNexi
а почему нельзя спросить у учителя?
Гл@ша• 25 января 2017
Ответ дляNexi
это не вчерашняя 571?
автор Nexi • 25 января 2017
Не вчерашняя была 577 ))
Ну у нас проблема через раз. Задачи то разные. Каждый раз учителя спрашивать?
Lylu• 25 января 2017
Ответ дляNexi
Не вчерашняя была 577 ))
умова задачі:
дано-
що занйти
є дужка обєднаяя, якщо є разом
є дужка, якщо треба знайти ? на кільки менше, або більше.
Що тут складного?
автор Nexi • 25 января 2017
А якщо треба знайти залишок від ділення, то яка дужка?
В мене питання не про конкретну задачу, а про те, чи є якісь методичні матеріали чи приклади оформлення по задачам із підручника? Рішебник є, але ми і самі чудово вирішуємо, нам би ’рішебник по оформленням’...