Манный комочек• 12 мая 2017

Я напевно всіх дістала з тим випускним

Але спробую спитати ще раз.
В кого лади зі смаком, є почуття стилю, хелп мі пліз!
В кінці місяця випускний в садочку сина.
Шукаю чіноси та сорочку з метеликом або краваткою.
будь-ласочка киньте парочку образів чи поділіться фото в чому ваші хлопці були минулого роки або цього.
Класичний костюм. класичні брюки відпадають. Він ще на рік залишається, лише приймаємо участь у святі, урочистій частині. До школи не підем, відповідно костюм вигулювати не буде де.
Дивлюсь на НМ. Більш менш влаштовує якість-ціна.
Кеди чекаю такі, тепер все решта потрібно підібрати)
Каменная Фрося• 12 мая 2017
Под такие кеды можно бабочку в тон, а чиносы серые, синие...

Ума Палата• 12 мая 2017
эта обувь не для бабочку и галстука, как по мне
может я старомодная, но кеды надо носить со спортивным костюмом
в крайнем случае брючками летними светленькими
ludmila905• 12 мая 2017
Смотрю на этот костюм
автор Манный комочек • 12 мая 2017
Ответ дляУма Палата
Переглядала образи різні, носять))
До речі симпатично виглядає.
Але потрібно в цілому образ грамотно скласти, в мене для цього не вистарчає хисту))
Зрештою, в крайньому випадку можна і без краватки чи метелика
автор Манный комочек • 12 мая 2017
Ответ дляludmila905
Смотрю на этот костюм
Нам на один раз якось не дуже хочеться таку річ купувати.
Хочу, щоб син потім носив ці речі, костюм точно нікуди більше не одягнемо за рік часу. Ніяких урочистостей не передбачається
автор Манный комочек • 12 мая 2017
Ответ дляКаменная Фрося
От в мене проблема поєднати кеди-сорочку-чіноси. Щоб було стильно, класно. І не по клоунськи.
Темний низ, світрий верх також якось скучно.
Хорошенькая• 12 мая 2017
А зачем Вам бабочка? С кедами уж точно она не нужна... Чиносы+ красивая, яркая рубашка, отличный образ.
автор Манный комочек • 12 мая 2017
Ответ дляХорошенькая
А які кольори поєднати?
Ума Палата• 12 мая 2017
Ответ дляМанный комочек
Переглядала образи різні, носять))
До речі симпатично виглядає.
Да, без бабочки можно собрать нормальный отбраз. Не особо торжественный, но вам как раз и не надо. Может с рубашкой-поло какой-то. С бабочкой будет как клоун, мне кажется.

Хорошенькая• 12 мая 2017
Вот смотрите , может что-то и подберете
https://www.google.com.ua/search?q=%D0%B2%D1%8B%D0...
Україна понад усе!• 12 мая 2017
мені ось так подобається:)
Хорошенькая• 12 мая 2017
Есть и с бабочками + кеды.
автор Манный комочек • 12 мая 2017
Такі образи мені подобаються, нагуглила
автор Манный комочек • 12 мая 2017
Може так?
автор Манный комочек • 12 мая 2017
Відразу враховую з чим потім син ці речі буде носити, не хочеться на один раз одягнути
автор Манный комочек • 12 мая 2017
метелики
Нерадистка Кэт• 12 мая 2017
У меня идет в темных серых кедах, светлых серых штанишках чуть зауженных, покупала на крейзи в прошлом году, белая рубашка навыпуск с длинным рукавом, но рукава подворачиваем, покупала на олд неви, тоненький черный галстук
Семен Семеныч• 12 мая 2017
Ответ дляМанный комочек
Брюки белые, серые или бежевые. Белая рубашка. Бабочка голубая и ремень в тон кедам.
Бабайко• 12 мая 2017
а мне с подтяжками и кедами нравится, можно и белую рубаху, коричневые чиносы - круто

Брынза• 12 мая 2017
Автор, думаю, вот так будет не плохо) А бабочку под цвет брюк. Будет рубашка сочетаться с кедами, а брюки с бабочкой)
Оцененная• 12 мая 2017
Купила сині брюкі у Вайкікі, ноунейм білу сорочу з синім, шукаю ото мокасинчики сині і чистий спокій
Брынза• 12 мая 2017
Ответ дляСемен Семеныч
О, так тоже будет круто!
Брынза• 12 мая 2017
Ответ дляОцененная
Сестраа)))) тоже в поисках обуви под такого цвета наряда.
Оцененная• 12 мая 2017
Ответ дляБрынза
Бачила в магазині, замшеві, гарнюні, але....780 грн, бодай би)))) Жаба давить страшна))))
П.С. я спочатку думала : кєди-сорочка-яскраві штани, але потім.... все ж таки це випускний, дівчатка в гарних платтячках, а мій буде як на кожен день, в кєдах...
автор Манный комочек • 12 мая 2017
Ця мені подобається, але ціна(((
Брынза• 12 мая 2017
Ответ дляОцененная
Вот и я из этих соображений, вместо синих чиносов, взяла синие брюки. Смотрится тоже хорошо. Сын худенький, только с примеркой хотела. Ищу туфли или мокасины, но точно не кеды. Хотя у нас в актовом зале все будут в чешках((
автор Манный комочек • 12 мая 2017
Дякую. дівчата, щось трохи прояснюється в голові, принаймі напрямок з’явився))
Наповсякдень нормально поєдную, а на свята якийсь ступор, треба блоги модні частіше почитувати
Оцененная• 12 мая 2017
Ответ дляБрынза
Тим більше, що потім святкування відбуватиметься на майданчику, аніматори, шоу, солодкий стіл, то вже туде переодіну в кєди, реглан і безрукавку.
автор Манный комочек • 12 мая 2017
Ответ дляОцененная
В нас наступного року ще один випускний)) Залишаємось.
Потім школа, де згодяться і туфлі і класичні брюки.
А зараз...
Оцененная• 12 мая 2017
Ответ дляМанный комочек
А зараз...
Я не купляла класичні брюки, просто темно - сині, їх можна і на повсякдень носити, сорочка - так, згідна, класичну щодня не поносиш)))