ДолькиКабана• 04 июня 2017

Коли чоловік часто у відїздах...

Дівчата, цікаво почути Вашу думку) Чоловік їздить закордон кожні 3-4 місяці на 5-7 тижнів. Весь час спілкуємося в соцмережах, ітд. Приїжджає - 2 дні все супер, а дальше сварки, обіди. За тиждень-два привикаємо один до одного і все ок.
Сьогодні саме цей 3 день)) Зранку планували з дітками піти в ліс, ввечері я збираюся на вечірку для дівчат, у подруги за тиждень весілля. В результаті: чоловік з дітьми в 16 вибрався в ліс, а я сиджу вдома обіжена і чекаю вечора.
Я так вимотуюся за тих 1.5 міс що його немає, так чекаю приїзду. А зараз думаю, що самій було краще) У нас син-першокласник і доця 1.4. Бабаусі і дідусі далеко. Жодної допомоги, весь час сама з дітьми. Ще пів року тому я самостійно займалася невеличким магазином, але прийшлося здати його в оренду, бо сама з 2 дітьми я просто падала з ніг. Зараз працюю посередником, викупляю товари з закордоних сайтів. Бувають моменти, що хочеться на безлюдний острів). І тут приїжджає чоловік і стає ще "веселіше")
От як уникнути цих 2 тижнів "притирань´ один до одного?
175см55кг19лет (она)• 04 июня 2017
никак

Пушистый Пельмень• 04 июня 2017
змінити роботу, такий режим не для всіх стосунків підходить
Мама фифти цента• 04 июня 2017
Мы с мужем примерно так же живем. Детям 10 и 3. Я дома. Но никакой прттирки и обид у нас нет. Рады каждому дню, проведенному вместе.