Пенять на зеркало• 17 декабря 2017
где дешевле купить книги издательства Ранок ?
хочу купить несколько книг сейчас, и покупать каждый месяц. где дешевле их брать? на каком оптовом сайте?
может есть сп по каким то сайтам?
где вы покупаете книги подешевле?)
может есть сп по каким то сайтам?
где вы покупаете книги подешевле?)
Кюветчица• 17 декабря 2017
Ответ дляГейТуда
Книжкова хата
Тільки будьте готові до того, що букопт жметься на упаковку і книжки вам приїдуть потерті та подерті.
Zvezdochkina• 17 декабря 2017
Ну здесь есть СП
А я вот хочу уже с ними напрямую сотрудничать:)
В школу покупаю на весь класс прописи (заказывала на Петровке).
Теперь хочу сама на след год покупать +
закупить в магазин к себе худ литературу
Теперь хочу сама на след год покупать +
Zvezdochkina• 17 декабря 2017
Ответ дляКюветчица
Потертые книги - это ужасно:(
Оно само купилось• 17 декабря 2017
Так на прямую на сайте издательства Ранок. В чем проблема? Я постоянно там их книги покупаю.
ГейТуда• 17 декабря 2017
Ответ дляКюветчица
Заказывала себе книги в черную пятницу, все было отлично упаковано, в плотной картонной коробке.
Кюветчица• 17 декабря 2017
Ответ дляГейТуда
Ви скільки книжок замовляли? 10-20 чи більше?
Мені найбільше не подобається у них те, що вони кидають у коробку книжки у перемішку незалежно від розміру: велика-мала-велика і т.п. при цьому книжки ніяк не фіксують ні картоном ні плівкою. Малі книжки при цьому літають по усій коробці.
Окрім цього останнього замовлення в коробці був чи то пісок чи то земля що попали між книжками. Уявіть собі що стається у такому разі з лаковою палітуркою
ГейТуда• 19 декабря 2017
Ответ дляКюветчица
Я замовляла менше 10 книжок. Не знаю, може мені просто пощастило, але все дійсно приїхало щільно запаковано, лакові палітурки не постраждали. А збиралась зробити ще велике замовлення, тепер страшнувато((