natini• 12 сентября 2013
Що робити якщо заплатила гроші продавцю, а вона вже тиждень ні не відповідає????
Добрий день, заказувала манеж кровать у продавця Sweet Mery, скинула грошы на карточку
Здравствуйте, карта приват-банка 4149 4377 2392 9616 Гавриленко М.ВИстория смены имени пользователя:
03.09.2013: mania199 --> Sweet Mery Вона э дальше на сайті, мені не відповідає!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Як таке може бути, про неї багато позитивних відгуків????????? що в такі ситуації робити?????????
alex.mel.super• 12 сентября 2013
Отзыв читали???
’Вы безответственный продавец!!!! как можно заходить на сайт и ни разу не ответить на сообщения!!!! мало того что не отправляйте мой заказ, не отвечаете на сообщения и неизвестно когда вернете деньги за уплаченный товар!!!!!
Минусы сделки:
- несвоевременность отправки заказа;
Оценка товара: Ужасно’
А вообще конечно у нее написано, что отправка 1 раз в неделю.
Минусы сделки:
- несвоевременность отправки заказа;
Оценка товара: Ужасно’
alex.mel.super• 12 сентября 2013
А вот ее ответ ’Ноутбук в интернете всегда, я, к сожалению, не всегда могу тут же ответить’.
Может зря переживаете...
12 сентября 2013
Шановна Ольга, я Вам відразу відповідала у приватній переписці, що цього манежа немає у наявності і пропонувала інший, але Ви погодились зачекати саме на таку модель. В будь якому разі манеж вже відправлен на Вашу адресу, терміни доставки від мене на жаль не залежать! На всі Ваші повідомлення зі скаргами у кожному своєму оголошенні я не маю фізичної можливості відповісти, пишіть будь ласка у тому оголошенні, де робили заказ або у приватній переписці.
Ответ дляmarytana
12 сентября 2013
так ні декларації ні товару я не отримала!!!!!!!
Ответ дляalex.mel.super
Отзыв читали???
Минусы сделки:
- несвоевременность отправки заказа;
Оценка товара: Ужасно’
Минусы сделки:
- несвоевременность отправки заказа;
Оценка товара: Ужасно’
так почитала на жаль вже пізніше(((((((((((((