Бусурманша• 05 января 2018

справка при поступлении в сад

У нас все прививки, кроме дифтерии (в наличии только индийская, а она сложная, дети тяжело переносят, болит нога по 5 дней и т.д.), скоро идти в садик. Как нам быть: договориться с врачом (сколько примерно будет стоить) или в дет.садике писать заявление, слыхала, что не у всех есть прививки, но в садик взяли
Плету интриги• 05 января 2018
меня взяли с устным ’не было вакцин’
сейчас второй раз отказ от индии написала с оговоркой, что нормальной вакциной согласна прививаться - ноу проблем

неДоПриличий• 05 января 2018
Якщо у вас не всі щеплення, то пишите відмову від тих, що в вас немає на пів року, рік або місяць, як вам зручно, завідуюча поліклініки підписує все і йдете в садочок. У садочку не повинні відмовити.
неДоПриличий• 05 января 2018
Я б не ризикнула так намалювати прививку, особисто в мене була ситуація, коли не було ніякої заявки від медсестри в школі, дочка зразу після хвороби і їй накапали без дозволу поліомієліт, дочка була на вентоліні і флексотиді (астматик). А якби щеплення були намальовані, то можна було отримати живий поліомєліт і гаплик.
автор Бусурманша • 05 января 2018
Ответ длянеДоПриличий
Спасибі!