Хомяк с пастой• 01 февраля 2018
Вы и своих чад в это одеваете или только продаете??!
Куча секонда в продавалке, очереди в завоз и не только, обьявы везде, интересно, мамки которые это перепродают со словами: в идеальном состоянии, ношено два раза! имеют неплохой зароботок, но одевают ли своих и себя там же?
Дежурный по кухне• 09 февраля 2018
Ответ дляБабушка мороз
Не одеваю никогда,видимо это Вы дальше секонда не бываете.
Я вообще не понимаю,зачем мучить своего ребенка и обрекать на насмешки по поводу внешнего вида, или вы думаете,что секондовские лахи не видно?
А чому їх має бути видно? Запах пробирається.Купую нові або в ідеалі. На днях купила собі на весну 3 пари нового крутого оригінального фірмового шкіряного взуття .( Ugg Australia та Ariat) За всі заплатила 315грн, подивилася вдома скільки вони коштують у магазинах США та Англії, найдешевші ціни що знайшла 128дол, 80дол, 60£. У продавалці у нас ще дорожче. Малих одягаю 50на50 з секонду та з-за кордону, на ринку одяг не купую взагалі - ціни не відповідають якісті. Одяг купую лише якісний , якщо секонд то теж або нове або в ідеалі. Я не комплексую.