17 августа 2018

Короткий звіт про наш відпочинок в Греції

Завтра останній день нашого відпочинку на острові Крит, 21 день, з них 12 днів Фаласарна, 9 днів передмістя Ретимно. 2 дорослих + дитина 5 років, арендование авто, багато поїздок по острову. Харчування: сніданок самостійно, обід фрукти, печиво, кукурудза з собою на пляж, вечеря 50 на 50 самостійно і кафешки. Проживання: у Фаласарні невеликі апартаменти, 3хв до пляжу, у Ретимно навіть цілий будиночок, до найближчого пляжу 10хв, але пляжі в районі не дуже, тому їздили на авто трохи далі. Але й ціни набагато дешевні ніж у Фаласарні. Погода супер, вода 26-27 градусів і дуже чиста, декілька днів було досить вітряно. Все разом вийшло біля 5500 євро, з них 930 повертає авіакомпанія через затримнку рейсу на 10 годин. Переліт прямий з Нюрнберга, живемо в Німеччині. Відпочинком дуже задоволена, хоча спочатку була дещо скептична. Додаю декілька фото, вони не супер, бо з телефона. Основні фото на камері, буду скидати на комп вже дома.
автор NourElShams 17 августа 2018
Xlimit 17 августа 2018
Море красивое, но цена космос.
Ретукса 17 августа 2018
5,5к ойро й ходити напівголодними? ’Вибачте, але ні, кукурузой та печевом навіть мої діти не наїдяться, не те, що чоловік. Але кожному своє, як мовиться
lilusha2 17 августа 2018
Супер!
И мы едем в Грецию на 21 день в сентябре. Правда буду работать оттуда, и муж тоже, но все равно на море, поездим по острову. Едем туда правда уже 4 раз, наверное смотаемся на Лерос, может еще куда-то :)
Юкашка 18 августа 2018
Сколько стоил перелет, и сколько вы потрптили именнт проживагие и питание?
Buks 18 августа 2018
Ого автор цена у вас(((( мы сейчас тож в Греции. Халкидики.. ехали с Киева на авто. 2 дня в болгарии 6 дней Ситонии и 6 дней Кассандра и опять в Болгарию на 5 дней. Нас 2+3 ( 17лет, 7 лет и 10 мес) но явно отдых дешевле выйдет. Но мы живем не дешево((( бронировала все в последний момент. В Никити по 100€ в сутки в Калитее по 125(( 2 комнатные аппаоты с кухней.. готовлю в основном сама ( лидл рулит)) 2 раза ходили в ресторан) на мою семейку ужин 70-90€))) завтрак каша и бутрики... днем суп , ужин мясо( рыба) греческий салат))) фрукты круглосуточно.. по возврату напишу отзыв)
автор NourElShams 18 августа 2018
Ответ дляРетукса
5,5к ойро й ходити напівголодними? ’Вибачте, але ні, кукурузой та печевом навіть мої діти не наїдяться, не те, що чоловік. Але кожному своє, як мовиться
А що краще вертатись з пляжу додому і готувати обід і знову на пляж? Ні дякую. У нас море без перерви. Сніданок у нас пізно в 10, а в жару і так їсти не хочеться. Тоді в чому проблема?
автор NourElShams 18 августа 2018
Ответ дляXlimit
Море красивое, но цена космос.
80% сімейного місячного доходу за 3 тижні відпустки не вважаю захмарно дорого. Звичайно можна було менше їздити по острову і не брати машину в аренду, знайти дешевше житло і менше ходити по кафешках, а більше готувати самостійно. Вийшлоб точно на тисячу дешевше.
автор NourElShams 18 августа 2018
Ответ дляЮкашка
Сколько стоил перелет, и сколько вы потрптили именнт проживагие и питание?
1090 переліт на 3. 730 авто, одне житло 100 інше 120 за добу. Харчування: закуплялись декілька раз всього вийшло біля 400-450, добре поїсти в таверні від 25 євро, але у нас рахунки були 35-´45 і шукали не де дешево наїстися, а де гарно і популярно серед людей. Не хочеться рахувати все до останнього єро увідпустці. Тоді це вже не відпочинок.