Подскажите кто какой конверт покупал в каляску jane rider, чтобы теплый был и подходил на перспективу на прогулку тип гамака. Смотрю здесь цены смешные, не очень верится за 350 грн на овчине конверты.Мерзнем в зимнем комбезе ленне
Силиконочка• 26 ноября 2018
А как вы поняли что мерзнет, у меня тоже Ленне зимний , ещё не одевали. Какой то он мне тонкий слишком :))))
Купипупсичек• 27 ноября 2018
Ответ дляСиликоночка
я дочці купувала ленне, в ньому 250 гр утеплювача. Зазвичай їхні куртки занадто теплі, бо там 330 гр, а в немовлят комбінезони холодніші. Можна було одягати флісовий чоловічок і комбез і нормально, але в мене перед виходом дитина їла, засипала, була б ціла або мокра, якщо зразу в флісі пів години збиратись, або потім будити і одягати теж не дуже добре перебивати сон. Я під комбінезон одягала колготи, бавовняний гольфик-боді, клала сплячою в комбінезон, одягалась сама і вже в ліфті закривала конверт. Конверт використовували, якщо температура нижче 0. В мене польська люлька була, в сусідки якась модель jane, пам´ятаю, що вона купувала туди конверт Womar.