Госпожа_тамагочи• Изменено 2 часа назад
А Ви задумувались, на чому Ви спите та з чого їсте у подорожах ?
Одна моя подруга якось сказала, що ніколи в житті не вдягне на себе секонд-хенд і не купить, наприклад, посуд, який був у використанні.
Але вона палка прихильниця подорожей.
Я запитала її, а чи знає вона, як та чим миють посуд та перуть білизну в готелях, де за сезон проходить тисячі чоловік ?
Я маю знайому, яка працює в готелі. Постіль вони перуть при 30 градусах, якщо на ній немає плям. Закидають жужмом, ледь втискуючи в пралку, короткий цикл, ні про яке додаткове полоскання немає й мови. Лише освіжаюче прання.
Так як потік людей дуже великий жоден готель не може дозволити собі крутити три комплекти годину.
З меблями та сама історія: чистять зверху, щоб візуально виглядало чистим. Якщо на дивані, пардон, сліди від сперми, ніхто не буде чистити його пароочисником. Затирають зверху і побігли далі. З посудом та сама історія: все миється нашвидкоруч що в номерах, що в ресторані.
І от уявіть, як ви лягаєте в постіль, на якій спало/займалось сексом/випускало гази тисяча осіб.
А ваші діти в шортах сідають на крісло, де ще вчора сидів якійсь немитий чоловік без, прошу вибачення за подробиці, без білизни.
І з чашок від пив, можливо будучи чимось хворим.
Про класику - миття поверхонь однією ганчіркою навіть прати не буду.
Ви задумувались над першим і другим (коли в секонді доношують за однією людиною і коли користуються тим, чим користувалась тисяча осіб). Чи це різне? 😁
Але вона палка прихильниця подорожей.
Вареничніца• 2 часа назад
И что ? И норм все «выживают», и в отелях, и везде. В чем резонанс темы? Необязательно приколупываться ко всему что люди говорят. Do not overthink как говорят американцы
ПодругаМужа• 2 часа назад
Одно и тоже) Б/у оно и в африке б/у. В секонде мы тоже не знаем, сколько человек его носило) В Европе тоже есть секонды, человек мог купить там, поносить и сдать в утиль, который приехал к нам и его купила какае-то Катя из Киева в Хумане.
Звезда в шоке• 2 часа назад
Посудомойка моет посуду, постель и полотенца стираются при 60 градусах, за мебель не знаю
Госпожа_тамагочи
• 2 часа назад
Ответ дляВареничніца
В тому, що дехто бʼє себе в груди, що ніколи не втягне вживане після когось, ніколи не скористається предметами побуту після чужої людини. Але з задоволенням відпочиває у громадських місцях.
Пишу каліграфічно• 2 часа назад
Нахрена мне эта информация? Я сижу на лавках в парке, где ночью бомж мог спать, покупаю молочку и колбасы в магазе, о производстве которых ходят страшилки, но я вам больше скажу: я застала ещё те времена, когда нормальным и повсеместным явлением были очереди за квасом в бочках (да, с червями в бочках и стеклянными бокалами) и даже немного автоматы с газировкой, в которых стаканчики стеклянные же опять ополаскиваются водичкой в маленьком отсеке ). Мой иммунитет и менталка вывезли. У вас вроде нет?
Госпожа_тамагочи
• 2 часа назад
Ответ дляЗвезда в шоке
Це вдома.
Українка Маша• 2 часа назад
И что? Езжу в поездах в спальных вагонах, живу в отелях в отпусках, ем в ресторанах с их посуды и их еду и до сих пор жива.
Вареничніца• 2 часа назад
Ответ дляГоспожа_тамагочи
И что? Вас это сильно задевает? Люди живут так как могут и как умеют. Оставьте людей в покое. Смотрите за своей жизнью лучше. Ведь в ней тоже наверняка много несоответствий можно найти
Коленная ложечка• 2 часа назад
1. Поэтому в таких отелях ходит ротавирус и прочая инфекционная прелесть. В нормальных придерживаются норм сан.обработки, особенно ковид всех так выдрочил, что любо дорого смотреть на блеск и чистоту .
2. Тоже мне чистюли. Думаете, ваша мебель сильно чище? То плесень, то демодекс, а уж грязь какая в обычном доме без персонала - тут и спермы чужой не надо, чтоб свое воняло и липло.
3. Здоровому человеку пофигу, иммунитет все это прекрасно перемелет и ещё пользу возьмёт. Неженки с аллергиями и и гиперчувствительности сидите дома. И без вас на всех дорогах пробки.
Звезда в шоке• 2 часа назад
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Звісно-звісно 😁
Я не о ваших догадках, а о своем опыте
Аноним_1859• 2 часа назад
Автор, блін, соль на рану. Задумувалась, і з моєю брезгливістю - це випробування, але що робити? Мандрувати навколо своєї хати?
Омлетик• 2 часа назад
Постельное, скатерти и полотенца из отелей и ресторанов на стирку забирают прачечные и они не рассматривают, где там есть пятна, а где нет, все стирается про температуре 90С.
Ну и не ездите в отели 2-3*, что вам ещё могу сказать
кнопкодав• 1 час назад
А прикиньте сколько в одно море с вами человек заходит и шо они там делают. И никто ж не дезинфецирует
дамаБезСобачки• 1 час назад
Ответ длякнопкодав
А сколько людей одним воздухом с автором дышат и чего в том воздухе только нет ). Остаётся залезть в барокамеру и жить там всю жизнь )))
кнопкодав• 1 час назад
Ответ длядамаБезСобачки
Та не говорите. Как страшно жить
Фима Собак• 1 час назад
Я в готелях ночую без харчування, речі ніколи не розкладаю з валіз, мило і зубну щітку кладу на картонку чи пакет чи хоч шмат туалетного паперу. Що можливо протираю спиртовою серветкою, рушник вожу свій, в душ лише в шльопках, можу ще продовжувати...
Фима Собак• 1 час назад
Ответ длякнопкодав
Сіль дезінфікує)))
Радість моя• 1 час назад
Не задумуюсь, наливаю з ранку просеко, запиваю аперолем і пох все😁 відпочиваю
І трахаюсь я теж на тих диванах і ліжках!
Сама собі лікар• 1 час назад
В крупних готелях поосуд для гостей ніхто не миє руками. Нереально дорого буде по часу і воді. Там промислові посудомийки. Руками миють лише якісь величезні тази, баняки або щось дороге типу кришталевих відерець для льоду. Але з них купа людей і не їсть.
кнопкодав• 1 час назад
Ответ дляФима Собак
Сіль дезінфікує)))
А молочница после моря тогда почему?
ВыФсеВрете• 1 час назад
Ответ дляАнтиТроль
Ви зануда)
Я б з вами не дружила
Вони обидві зануди, так шо норм)
Фима Собак• 1 час назад
Ответ длякнопкодав
А молочница после моря тогда почему?
В кого? Може то якраз після санвузла в готелі чи постільного. Я наприклад в готелі сплю в тому, в чому ходжу в номері. Домашній одяг так би мовити
Оля_с_киркою• 1 час назад
Задумувалася, це дуже псує мені відпочинок, де можу, мінімізую контакти
Мінімум рушник для обличчя і наволочку за можливості вожу з собою