Анонимчик• 28 ноября 2018

Неработающие советчицы

На какие курсы вы ходите и чем занимаетесь в свободное время ?
Аноним_1465• 29 ноября 2018
Ответ дляАнонимчик
Так пусть муж попробует хоть один денёк так пострадать хер..й
+100000000000, и самое главное чтобы оставаться женщиной и человеком себе нужно уделять внимания не меньше, потому что потом начнут воспринимать как обслуживающий персонал

Аноним_1465• 29 ноября 2018
Ответ дляГл. Амурная
Тобто Ви працюючи з 8 до 17 без проблем забираєте молодшого з садка о 12:20 і ведете додому? А в 13:15 забираєте страшу зі школи і ведете в муз.школу??? Де Ви працюєте?
Боевая• 29 ноября 2018
Ответ дляСоня-сонятко
Я не працюю, в мене нема вільного часу.
7:00 - падйом! Сніданок, збори дітей, збори сніданка, вдівачка, заплітання..
8:00 всіх провести - папулічкі!
8:05-8:55 сніданок мені, душ, збори
9:00-12:15 - треба встигнути все, і прибрати, і закупити продукти, і все-все-все
12:20 забираю малого з садка, веду додому
13:15 забираю дочку зі школи і 4 рази в тиждень веду в муз.школу. Там 1-1,5 години чекаю, тим часом читаю книжку, але частіше десь біжу.
16:00 - 19:00 уроки, вечеря, то-сьо, пятое-десятое
три рази в тиждень хожу на йогу, нема мене дома з 20 до 22:30. То ще буває що приїду і їсти просять, і мити треба дітей.
Я не розумію куда в цей графік ще вставити роботу, хоча б 3-4 години.
Може зі сторони видніше?
Чоловік каже що я ледача і хєр**й страдаю весь день.
Честно говоря, такое же чувство сложилось.