Розвідка Маші• 1 час назад

Черкассы, у вас есть комендантский час, порядок или просто совесть?

Приехала по делам из Харькова. До начала одиннадцатого играла дискотечная музыка. Всю ночь ор, ржание, мотоциклы с ревом гоняют. Тревога, слышу самолет полетел, читаю -Киев бомбят. Всем пофиг, народ гуляет. Выспаться не возможно.
Даха-сваха• 1 час назад
Автор, якчеркащанка напишу вам. Нормальне в нас місто, комендантська є і в більшості випадківиїї дотримуються, але молоь іноді порушує, тусить. Ставлюся спокійно, вони життя живуть, хай ржуть. Тривога - справа кожного, відповідальність особиста. Харків подобається, але ви душна якась.

Точная копия плова• 57 минут назад
ну, насчет прямотоков, помнится, наш мер сказал, что у него нет инструментов влияния, чтобы запретить. А так комендантский час есть, но и жизнь местами продолжается, это нормально.
Луноходик_Ик• 53 минуты назад
які цинічні бабИ!!!((((
Поміркована думка• 40 минут назад
Слухай, срачний троль, а що лише Київ бомблять? Херсон, Нікополь, Запоріжжя - нє, не бомблять чи за них у вас душа не болить? І чому про совість не питаєте Вінницю, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород.....?
Вільний митець• 25 минут назад
Ответ дляДаха-сваха
Інколи ржання завершується трагічно. Знаєте, читаю цю тему і в чомусь навіть розумію того комбрига, який відправив підлеглих розбиратися з отакими ржунами і любителями мотоциклів вночі. Ви здуріли, люди? ’Своє життя’ треба жити так, щоб інші поруч теж могли жити. А не влаштовувати безлад ночами.
автор Розвідка Маші • 24 минуты назад
Ответ дляПоміркована думка
Я писала про конкретную ситуацию происшедшую в определенное время. Я сама из Харькова и знаю как и где бомбят и как реагируют люди
Вільний митець• 24 минуты назад
Ответ дляПоміркована думка
Тема не про бомблять, а про придурків, які не дають людям вночі спати.