Не за Будка• 05 декабря 2018
У кого автомобіль хюндай елантра нова?
Чоловік хоче купувати цей автомобіль,а я хотіла маленьке авто( хоча і цей дуже подобається), це наше спільне авто,тому чоловіка розумію,що не хочп маленьке,але це мій перший досвід за кермом і для мене ця машина здається просто великою,він запевняє,що це спочатку,що потім звикну і не буду звертати уваги на габарити,але мені здається ,що він каже те , що вигідно для нього. Так ось,у кого це авто, чи зручно ним паркуватись?
Сиреневая цапля• 05 декабря 2018
обычный современный седан, чем парковка на нем отличается от парковки на ауди а8, например?
это дело привычки, Ваш муж прав
ОченьПриятно-Царь• 05 декабря 2018
Автор у меня не хюндай, но внешне она мне нравится. Мне в принципе дизайн хюндаев нравятся)
По поводу огромной не переживайте Вы и правда к габаритам привыкните любым
Не за Будка
• 05 декабря 2018
Дякую всім, чоловік пообіцяв,що поставить парктроник и комп´ютер.Повірю йому.
КараПузовна• 05 декабря 2018
Ответ дляparele
Привыкнете. Нормальная машина.
+1, единственное - низкий клиренс
Мы тоже ее смотрели, но остановились на другой модели. В пятницу уже приедет моя ласточка
Не за Будка
• 05 декабря 2018
Ответ дляКараПузовна
+1, единственное - низкий клиренс
Я теж за це переживаю,що низька, а чоловік каже нам же не по полях їздити,с для міста і за межами нормально все буде
ОченьПриятно-Царь• 05 декабря 2018
Ответ дляvinika
Кума после матиза зимой ночью спонтанно пересела на фольц СС, а она побольше элантры и поехала как на родной, первые 10 минут привыкала к габаритам
Вот СС мне кажется сильно длинной. Мужу моему очень нравится она.
ОченьПриятно-Царь• 05 декабря 2018
Ответ дляАпрель Ивановна
Мій теж обіцяв
вже майже рік, я вже і так звикла без камери
Не за Будка
• 05 декабря 2018
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Мій теж обіцяв
надурив гад
КараПузовна• 08 декабря 2018
Ответ дляparele
Я тоже смотрела, выбрала кроссовер.
И я))) Остановились на мазде СХ-3