04 февраля 2019

не можу подати замовлення h&m

Усім привіт. дівчата, хто замовляє з h&m, ви вчора замовляли з сайту? не можу замовити ні вчора цілий день ні сьогодні, переходжу до оплати, оформлюю гроші списує, і через пару хвилин знову назад повертаються. в когось було таке. що це може бути? буду вдячна за будь яку відповідь
Organic 04 февраля 2019
Страна?
автор Гуру троллинга 04 февраля 2019
Ответ дляOrganic
Страна?
Англия
автор Гуру троллинга 04 февраля 2019
видає помилку rm1
Малинка 04 февраля 2019
спробуйте почистити кеш, або створюйте новий акаунт...
Мусик Пусик 04 февраля 2019
попробуйте с нового аккаунта и нового устройства, ну и карту можете новую (откройте виртуалку в привате, если еще лимит не исчерпали), это временно заблочили, через несколько суток должно быть норм
автор Гуру троллинга 04 февраля 2019
Ответ дляМусик Пусик
попробуйте с нового аккаунта и нового устройства, ну и карту можете новую (откройте виртуалку в привате, если еще лимит не исчерпали), это временно заблочили, через несколько суток должно быть норм
так акція вже пропаде.
автор Гуру троллинга 04 февраля 2019
Ответ дляМалинка
спробуйте почистити кеш, або створюйте новий акаунт...
нема змін
Мусик Пусик 04 февраля 2019
Ответ дляГуру троллинга
так акція вже пропаде.
куда пропадет? в новом аккаунте есть -10% на бейсик и точно также -15от какой-то там сумы
автор Гуру троллинга 04 февраля 2019
Ответ дляМусик Пусик
куда пропадет? в новом аккаунте есть -10% на бейсик и точно также -15от какой-то там сумы
ви думаєте вітруальна картка піде?
Мусик Пусик 04 февраля 2019
Ответ дляГуру троллинга
ви думаєте вітруальна картка піде?
ну да, только лимиты не забудьте снять