KidstaffСоветчица

Близнюкам Артему і Давиду Бойкам потрібна допомога! У хлопчиків ДЦП

Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.

Звертаюся до вас з проханням про допомогу,з великою надією,що ви зможете допомогти моїм дітям.
на 11.12.17 р. назначено лікування,яке коштує 55000 грн в міжнародній клініці відновного лікування. Дуже важко знайти допомогу для таких підрощених діток.Важко пояснити,що по віку вони великі,а по розвитку як малесенькі дітки і все в нас дуже повільно проходитьЇ.Моі діти маленьки борці,яким дуже потрібна допомога.
У мене двоє хворих діток і вдвічі важче,бо сума на лікування велика. Вже просто руки опускаються,бо неможливо дивитися на дітей,яким можна допомогти,а коштів на це немає.
Ось тут є перевірена інформація минулорічна (тільки змінився номер карточки) https://tsn.ua/dopomoga/bliznyuki-artema-i-davida-...
Карточка ПриватБанка 5363 5420 1757 0525 ( на ім*я мами хлопчиків Бойко Любов Миколаївни)

Ось маленька історія про моїх хлопчиків.
У хлопчиків-близнят Артема і Давида Бойко- дитячий церебральний параліч, аплазія правої нирки (по одній нирці у кожного хлопчика), загальне недорозвинення мови важкої міри,. Ми відчайдушно боремося, щоб вони могли красиво ходити, говорити, розвиватися. Дітки дуже стараються, і у них є успіхи! Те, що більшості діточок дається просто так, дарма, від природи, для моїх синів є подвигом.Ці маленькі плечі винесли і пережили вже таке, що не всякий дорослий витримає. Хлопченята народилися передчасно, шестимісячними, з множинними крововиливами в мозок. Вони не мали жодного природженого рефлексу, які є у усіх діточок, не подавали ознак життя і годувалися через зонд. Усупереч усім прогнозам лікарів, що Артем і Давид ніколи не зможуть ходити, говорити, чути і навіть тримати голову,ніколи не скажуть слово "мама" і ніколи не зроблять мене щасливою,- ми добилися вже дуже багато чого. Всі лікарі просили нас залишити дітей,які не подавали признаків життя,і жити далі без них.Казали,що діти будуть лежачими і це лише тягар на все життя.А я взяла ці маленькі комочки,принесла додому і почала боротися за їхнє місце в цьому житті. Так,мені дуже важко.Так,я потребую допомоги,бо всі ресурси вичерпані,але я не зупиняюся. Я знаю,що світ не без добрих людей і люди,прочитавши нашу історію, обов*язково захочуть допомогти моїм хлопчикам.
Дуже важка,щоденна праця, правильне лікування, бажання стати краще примушує нас постійно боротися і доводити, що не можна ставити хрест на таких дітках. Ми вже уміємо самостійно ходити (хоча і порушена координація рухів, деформовані стопи погіршують ходу і хлопчикам важко ходити), починаємо говорити, навчаємося за спеціальною методикою.Можливо це і мало,але,повірте,що для нас -це великий успіх.Неможливо просто описати все те,через що ми проходимо кожен день.Не знаю де беруться сили і у мене і у дітей,для того,щоб не опускалися руки,і для того,щоб рухатися вперед.Ми не маємо права зупинятися. Нам треба йти вперед і тільки вперед.
Щоб закріпити те, що досягнуто за роки важкої роботи, нам треба продовжувати лікування. Хлопчики ростуть, з´являються контрактури, слабкі м´язи не справляються, з´являються різні деформації і їх треба усувати, щоб просунутися хоч на маленький крок до повноцінного життя.
Ми зробили Артемчику надскладні операціі на стопах в інституті ортопедіі.Дитина була 6 місяців в гіпсах.Ми по-новому вчимо його ходити.Це дуже важко.
За ці роки відчайдушноі боротьби ми перепробували вже дуже багато всього,але найкраще нам допомагає лікування за методикою проф.Козявкіна.Після лікування є позитивна динаміка,діти піднімаються на сходинку вище.Так боляче через те, що черговий крок в розвитку Артема і Давида залежить від грошей.Це гірка правда.Ніяких горошей не вистачить,якщо дітей двоє з таким діагнозом.Тут тільки допомога небайдужих і чуйних людей може врятувати.Людей,які захочуть допомогти зовсім чужим діткам стати кращими.
Але ж чужих дітей не буває і всі діти плачуть однаково.
Подивіться на моїх красенів! Це ті дітки, про яких казали,що вони будуть лежачими,сліпими,глухими і ніколи не скажуть слово "мама". Це ті,які народились шестимісячними,по 1 кг кожен і не подавали признаків життя. Це ті,в яких мозок був залитий кров*ю від множинних крововиливів в мозок.Ми пройшли дуже багато,ми тяжко працюємо щоденно,з болем,зі сльозами,але нам потрібна допомога,щоб ми не зупинилися,щоб рухалися далі,щоб стати ще кращими. Ми не можемо без лікування,яке дорого коштує і на яке в нас немає грошей. І якою б гіркою не була правда,що подальший розвиток моїх дітей залежить від грошей,але це так. Прошу вас,допоможіть моїм дітям! Я сама не справлюсь. Просто благаю вас про допомогу!
Дуже сподіваємося, що ви захочете стати для Артема і Давида добрими чарівниками, які в скрутну хвилину прийдуть на допомогу і своєю участю подарують хлопчикам шанс!Благаю вас, допоможіть моїм синочкам!
26 сентября 2017 в 21:54
 • Комментариев: 3 115
 • Благодарочка  10
Отвечать можно только зарегистрированным пользователям Зарегистрируйтесь на сайте или авторизируйтесь, если Вы уже зарегистрированы
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации
1 Kabizyaka Пользователь сейчас на сайте
27 сентября 2017 в 16:12
Пожалуйста, добавьте в тему документы, подтверждающие необходимость сбора.
Спасибо!
 • Благодарочка 3
(автор)
2 Momma
(автор)
27 сентября 2017 в 17:24
(автор)
3 Momma
(автор)
27 сентября 2017 в 17:34
Не можу загрузити рахунок на лікування,не грузиться. До вечора все зроблю і розміщу.
Не удаляйте пост,будь ласка. Дякую.
 • Благодарочка 1
(автор)
4 Momma
(автор)
27 сентября 2017 в 17:57  
5 Ateya
27 сентября 2017 в 22:28
Поддерживаю темку, + 100 на карту:)
 • Благодарочка 3
(автор)
6 Momma
(автор)
28 сентября 2017 в 20:19   Ответ для Ateya
Цитата:
Поддерживаю темку, + 100 на карту:)
Дякуємо за допомогу! Гроші вже на рахунку. Ваша допомога перша і єдина.
(автор)
7 Momma
(автор)
30 сентября 2017 в 14:31  
Прийшло 95 грн з Вінниці )) Дуже дякую вам! Не знаю навіть від кого.
 • Благодарочка 1
(автор)
8 Momma
(автор)
30 сентября 2017 в 17:44  
От Ирины пришло 30 грн. Спасибо вам огромное за помощь!
 • Благодарочка 1
(автор)
9 Momma
(автор)
01 октября 2017 в 15:56  
18 грн сьогодні від Юлі! Щиро дякую!
 • Благодарочка 1
(автор)
10 Momma
(автор)
01 октября 2017 в 23:34  
Щойно надіійшло 200 грн від Євгенії. Дякую дуже вам! Нехай ці добрі гроші повернуться вам сторицею.
(автор)
11 Momma
(автор)
02 октября 2017 в 10:42  
Ми не сидимо склавши руки і не чекаємо,що люди накидають нату велику суму на лікування дітей. Дуже важко просити,насправді,бо це ніби якесь приниження. Але виходу немає. Я виготовляю власноруч картинки під рамочкою. Вони дуже гарненькі і все там зроблено вручну,навіть бумага ручного лиття. Hand-made. Я намагаюся їх продати,а всі виручені гроші від продажу, звичайно ж,підуть на оплату лікування. Ціна однієї картинки 100 грн,враховуючи,що це благодійність і нам потрібна велика сума на оплату лікування.
 • Благодарочка 7
(автор)
12 Momma
(автор)
02 октября 2017 в 10:47  
Картинки різного розміру. А якщо комусь треба,то я можу зробити на будь-яку задану тему. До речі,мої хлопці завжди беруть участь в цьому процесі. Вони допомагають мені робити картинки,листівки і іграшки з ниток.
 • Благодарочка 7
(автор)
13 Momma
(автор)
02 октября 2017 в 18:34  
Гелюх Марiя,дякую вам! Ваші 200 грн уже на рахунку моїх дітей. Низький материнський уклін вам.
 • Благодарочка 1
(автор)
14 Momma
(автор)
04 октября 2017 в 14:04  
К сожалению,поступлений нет ((( А время идет и уже скоро нужно будет проплатить аванс за лечение и тем самым подтвердить наш приезд. Если у вас есть желание и возможность помочь,то я буду вам очень благодарна.
Мы продолжаем трудиться. Сейчас делаем эко-звездочки,оформляем их. А начали мы их делать ещё летом. Все деньги от продажи пойдут на лечение детей. Эти звездочки очень красиво смотрятся в интерьере.
 • Благодарочка 2
(автор)
15 Momma
(автор)
04 октября 2017 в 21:54  
Акберова Iрена Миколаївна,ваші 300 грн вже на рахунку. Дуже вдячна вам за таку допомогу і ваше велике серце!
16 nikolaevna85
05 октября 2017 в 01:17 Ответ для Momma
Цитата:
Акберова Iрена Миколаївна,ваші 300 грн вже на рахунку. Дуже вдячна вам за таку допомогу і ваше велике серце!
Берегите себя для ваших мальчиков!
 • Благодарочка 4
17 snov
05 октября 2017 в 10:50
Малесенький плюсик і від нас. Виздоровлюйте! Батькам сил і терпіння!
 • Благодарочка 1
(автор)
18 Momma
(автор)
05 октября 2017 в 21:38   Ответ для nikolaevna85
Цитата:
Берегите себя для ваших мальчиков!
Спасибо вам большое! Беречь уже нечего )))) сложно без выходных столько лет,но я очень стараюсь.
(автор)
19 Momma
(автор)
05 октября 2017 в 21:41   Ответ для snov
Цитата:
Малесенький плюсик і від нас. Виздоровлюйте! Батькам сил і терпіння!
Щиро вам дякую. Нехай ці добрі гроші повернуться до вас сторицею. Сніжана,ваші гроші прийшли,100 грн. Дякую!
(автор)
20 Momma
(автор)
08 октября 2017 в 18:21  
Дуже вдячна за допомогу Посновій Тетяні. 160 грн надійшли на лікування моїм хлопчикам. Дякую за допомогу і підтримку!
(автор)
21 Momma
(автор)
08 октября 2017 в 19:55  
Ангеликів нам всім в тему! ))) ще ми робимо ось такі ангели-мотанки. Також будемо їх продавати,щоб зібрати на лікування. Мої хлопці,звичайно ж,такі робітнички )) але я тішуся з того,що вони приймають участь в усьому цьому. Розмотати всі нитки,зімняти всю тканину - це також для них робота,бо ручки в нас погано працюють.
 • Благодарочка 3
22 rocket
08 октября 2017 в 20:27
Люба, перевела Вам трішки, нехай Господь дає сил і благословіння, Ви мужня чудова мама, нехай Вашу красені видужують
 • Благодарочка 2
(автор)
23 Momma
(автор)
08 октября 2017 в 20:57   Ответ для rocket
Цитата:
Люба, перевела Вам трішки, нехай Господь дає сил і благословіння, Ви мужня чудова мама, нехай Вашу красені видужують
Валентино, я така вдячна вам! Ваші 200 грн прийшли. Просто знайте,що в успіхах моїх дітей є і ваш вклад. Я розумію дуже добре як це висмикнути з бюджету свого 200 грн і пожертвувати зовсім чужим дітям,бо важко ж зараз всім.Дякую вам дуже-дуже за вашу небайдужість і доброту.
 • Благодарочка 1
24 alena.plennik
08 октября 2017 в 23:39
Здоров я вашим хлопчикам.Хай Господь вам допомагає !
 • Благодарочка 1
25 alena.plennik
08 октября 2017 в 23:40
невеликий + на карточку
 • Благодарочка 1
(автор)
26 Momma
(автор)
09 октября 2017 в 09:42   Ответ для alena.plennik
Цитата:
невеликий + на карточку
Дякую за добрі слова і підтримку. Від Олени Тіщенко 50 грн на карточку прийшли. Це ви,напевно )))) Дякую вам за кожну гривню. Допомога не буває маленька або велика ;) Вона або є,або її немає. Щиро вдячна вам.
 • Благодарочка 1
(автор)
27 Momma
(автор)
09 октября 2017 в 17:21  
Від Якименко Світлани надійшло 100 грн на лікування Артема і Давида.
Дякую вам дуже. Будьте благословенні!
 • Благодарочка 1
28 Ольга_20112006
09 октября 2017 в 21:59  
Небольшой плюс от нас.
 • Благодарочка 3
29 Ольга_20112006
09 октября 2017 в 22:00  
Ваши ребята большие молодцы , дай Бог вам здоровья, здоровья и ещё раз его. Очень позитивные и веселые мальчишки, сил вам .
 • Благодарочка 4
30 alena.plennik
09 октября 2017 в 22:51
Дай Бог вам и вашим сыночкам здоровья !!!!!Вы очень сильная и мудрая мама
 • Благодарочка 2