ТочноБудет• 24 июня 2019
Всем Петреботам
За месяц рада не приняла ни одного законопроекта поданного президентом, какие результаты вы интересно ждёте тогда от него, если по факту мы ещё котимся по инерции прошлой власти!
Кузьки не мати• 25 июня 2019
Я оптиміст та ще буваю наївним, а це зовсім вибухова суміш проти писимістів скептиків (здається те слово що маю на увазі). Робота йде коли її роблять а не тоді коли Україну ведуть як у казці ’лебідь, рак та щука ’, і це не тільки якесь одне коло сфери це відбувається скрізь по країні, це погано коли хтось веде когось туди де когось будуть типу бити чи знущатися. Чому ведуть туди де комусь порано? Через те що можна отримати грощі та владу? Не хочу дивитися на думку що через бізнес та справи, бо є варіант який є важливішим за це, це спокій і єдність, але в тих колах де повинні займатися державними справами чомусь займаються розділенням України, я думаю треба ж обирати тих хто може робити там свою роботу а не робити там боротьбу якихось сил, наша країна то повинні бути там ті хто будуть робити роботу разом і бути один за одного якщо комусь з українців заїхали по обличу і по трупах їдуть. Треба йти шляхом де більше в порядках справи і турботи, законів і їх підтримки, а не туди де корупція злочинна. Іноді чую що порівнюють одне типу філософське міркування але чомусь не бездоганно, ’звідки починає гнити риба? ’ в мене є своя думка про цей вислів але це на прикінцеві а зараз обміркуємо, гарна голова (голови?) ? Чи гарні м´язи риби (державний апарат чи народ?)? З кого будуть питати? З тих що бачить куди і як вести , чи з тих що ведуть куди кажуть? Бачать ті хто розуміє, а ведуть ті хто напрягається, а зараз робити референдуми хочуть для м´язів, так вже м´язи бачуть куди йти і як (навчалися в інститутах відповідних) щоб на них перекладати відповідальність виходить, чи ті хто бачать куди і як ідти грають м´язами і скидають з себе відповідальність і здається так воно і є. //а тепер моя відповідь про вислів. Яка риба гниє? Заморожена чи жива, а може страва? Заморожена згниє бо чомусь не буде умов зберігання. Жива згниє бо прийде час молодих. Страва згниє бо хтось не хоче брати до рук і їсти те що зробив, і хоче приховати те що йому не подобається те що зробив, не визнаючи своїх дій, чи визнаючи дії інших?
дамаАмстердама• 26 июня 2019
Автор,вот представьте,что Вас уже уволили,но хотят ,что б Вы еще походили на работу и ударно поработали.Ну а после ,как представите,можете с легкостью ответить на свои вопросы и сами