Син 6 років був зі мною на роботі Колега взяла свою дитину, разом грались десь годину в тому числі на моєму телефоні обох В дівчинки на обличччі була плямка, виявилось що це лишай.
Читаю інет інкубаційний період лишаю 1 місяць- півтора Виходить моя дитина якраз в акурат до 1 вересня може захворіти. Чи не обовязково. Хто стикався розкажіть.
Sergeevna-a227• 24 июля 2019
Мы в детстве в селе от котов цепляли, но от нас потом в городе никто не заразился, пока лечились, то гуляли с детьми во дворе.Обычно от животных заражаются.