НашлаПерепискуМужа• 1 час назад
Що це за плямка на брові?
Може бути здертий прищ і так вже не заживає 3 місяці, чи це щось інше і страшне?
НашлаПерепискуМужа
• 1 час назад
Несу добро людям• 1 час назад
Я думаю, что да. Повреждена кожа + бегал на солнце, типа ожога
Осенью-зимой заживет, выровняется
Мао_Мяо• 1 час назад
Схоже, що комар вкусив і добре розчухав.
У мене теж такі укуси довго загоюються.
Оскорбляю всячески• 56 минут назад
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Я питаю за ту плямку що на брові, зверху прищ
Вторая тема уже. Пойдёте к дерматолог и узнаете. Прям мамка с лимфоузлами - 2.
НашлаПерепискуМужа
• 53 минуты назад
Ответ дляХвилювАллочка
Звичайна пляма після пошкодження шкіряного покриву
Так але але два місяці не проходить
НашлаПерепискуМужа
• 53 минуты назад
Ответ дляДоктор Варвар
Якщо вас це турбує, краще до лікаря
Та записана, але я тривожна і вічно понадумую собі всяких непотрібних діагнозів
Мусик Пусик• 50 минут назад
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
В реалі +- такого кольору, просто на фото збільшила і получилось наче червоне
Відчепіться від дитини. Це пляма від здертого прища. Пройде
НашлаПерепискуМужа
• 50 минут назад
Ответ дляНесу добро людям
Осенью-зимой заживет, выровняется
Можливо , до лікаря записалась на всяк випадок бо два місяці не проходить, думаю що то був прищ який він здер і скоріш за все лишився знак. Але хз чи то так і є + до дерматолога й так треба сходити з сином, бо є питання по тих прищах що його сипе. І та плямка на вигляд, набе зчесана шкіра і так вже від тварин +-
НашлаПерепискуМужа
• 49 минут назад
Ответ дляМусик Пусик
Можливо, але щоб від травня не проходила ? Там наче шкіра зчесана, не наростає наверх.
Мусик Пусик• 49 минут назад
Ответ дляДоктор Варвар
Якщо вас це турбує, краще до лікаря
Давайте уточнімо: до лікаря треба автору, до психіатра. А у дитини все добре, окрім тривожної мами
Мусик Пусик• 47 минут назад
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Тому що скоріш за все дитина пару разів здирала лусочки. Мало того що воно свербить коли загоюються, так ще й ви зі своєю тривожністю нервуєте дитину. Ви думаєте легко бути дитиною тривожної мами?
НашлаПерепискуМужа
• 40 минут назад
Ответ дляМусик Пусик
Лусочки так здирав, він вічно дре ті прищі на лиці і досить їх
Мусик Пусик• 39 минут назад
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Тому що нервується! Відчепіться від дитини, купіть магній собі та дитині не беріть дурного в голову
НашлаПерепискуМужа
• 11 минут назад
Ответ дляМамОмужа
Похоже на стрептодермию
Водичка в этих прыщиках была?
Ні не було, його почало сипати тими юнацькими прищами, а він то здирає. То певно як наслідок на брові, піду до дерматолога спитаю. Купила вмивалку, але за ним ще треба ходити би мився нею.