ДинамоКит• 19 декабря 2019

Чи потрібні мені парфуми?

Ось все, що в мене є, вчора зайшла в Брокарді, такі черги, затестила пару ароматів, які тут всі хвалили, ну мені тяжкуваті. Думала купити ангелів демонів ще, але ще трішки є. А так нічого цікавого не побачила в Броці, виділила собі бюджет 3 тис, а не знаю, що робити. Чоловікові купила на подарунок Джон Варватос, мені дуже аромат подобається, в дьюті на нього полювала, але завжди дорожче. Чи я просто піддаюсь стадності і користуватися тим, що є?
Наверняка• 19 декабря 2019
Зачем нам эта информация?

автор ДинамоКит • 19 декабря 2019
Ответ дляНаверняка
Зачем нам эта информация?
Потрібен погляд зі сторони, можливо є щось класне, а я не знаю, можливо не парфуми, а косметика, засоби, всі купують, а осторонь. А Ви навіщо витрачаєте свій час на цю інформацію?
Та никада в жизни• 19 декабря 2019
Нужны ли мне трусы?фотку кидать?
автор ДинамоКит • 19 декабря 2019
Ответ дляТа никада в жизни
Нужны ли мне трусы?фотку кидать?
Звичайно, люблю білизни щоб багато було!!!
ЖенаАйтишнеГа• 19 декабря 2019
ВСЕГО ЛИШЬ 6 ФЛАКОНОВ))) три из которых компотики
Стекловыжималка• 19 декабря 2019
Навіщо нові, якщо не використані попередні. Я б купувала, тільки якщо давно і довго хотіла певний аромат, а не щоб було. Бо потім стоїть і роздається, принаймні у мене. Краще гроші))
автор ДинамоКит • 19 декабря 2019
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Компотики подарували, користуюся, міст не розумію, мені приторний, задушливий.
ЖенаАйтишнеГа• 19 декабря 2019
Ответ дляДинамоКит
для меня мисты ВС -деньги на ветер !
Директриссимо• 19 декабря 2019
Попробуйте новый Lancome Idole; Dior Absolutley blooming; Chanel Chance Tendre в парфюмированной воде. Ваша коллекция - как по мне, так себе...извините...

автор ДинамоКит • 19 декабря 2019
Ответ дляСтекловыжималка
Так, Ви праві, я консерватор, у мене GМV з 2002 року є завжди і Живанши люблю, там трішки, на 10 пшиків, думаю може повторити, доки -40, біля 900 грн 30 мл коштують, тестила Ланком, який всім подобається, ну зовсім не моє, ніша теж, зразу мігрень.
автор ДинамоКит • 19 декабря 2019
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
для меня мисты ВС -деньги на ветер !
Мені подруга подарувала, я не зрозуміла чому їх так усі гребуть, може вони з афродізіаками?
Хорошенькая• 19 декабря 2019
Странный вопрос.
У меня бывают разные периоды.
Могу пользоваться тупо одним ароматом, могу чередовать хоть через день разные ароматы.
Вопрос ’надо ли мне ещё’ не возникает.
Если хочется что-то новое, то иду и покупаю.
Если не хочется - не покупаю, даже если на полке будет стоять один флакон
автор ДинамоКит • 19 декабря 2019
Ответ дляДиректриссимо
Ідол сподобався, але як він носиться? Дякую за пораду, Діор і Шанель ніякі не подобаються,иколись років 17 тому Жадор любила і користувалася, а зараз ні. Смаки у всіх різні, мій улюблений дешманський Жан Марко, коли чую його на комусь, як маньяк ))). Та я і не претендую на колекціонера, а просто іноді в дьюті, коли за 20 Євро 100 мл, і аромат мене не подразнює, то беру, щоб було щось новеньке на кожен день.
Детектор лжи• 19 декабря 2019
Ответ дляДинамоКит
Ну , судя по вашим предпочтениям и коллекции , вам вполне зайдет и понравится желтая Версачи Versace Yellow Diamond
автор ДинамоКит • 19 декабря 2019
Ответ дляДетектор лжи
Є Версаче Ванітас, 100 мл, куплені за зовсім дешево, але ненав´язливі, я не чую,та інші чують. Діаманти і рожеві, і жовті так собі, нормальні.
автор ДинамоКит • 19 декабря 2019
Ответ дляДетектор лжи
Дякую!!!
Аристократка-тунеядка• 19 декабря 2019
Не поддавайтесь стадности, думаю, до след нового нода и новых скидок вам хватит
автор ДинамоКит • 19 декабря 2019
Ответ дляАристократка-тунеядка
Дякую, що хватить то точно, на три роки. Просто читаю, всі беруть, такими кількостями, а я ніби і не дівчинка (((
Аристократка-тунеядка• 19 декабря 2019
Ответ дляДинамоКит
Ха, я тоже ходила вокруг да около, а потом почитала тут темку, как девочки выбрасывают потом просроченную люксовую косметику, посмотрела- у меня тоде до фига такого на трельяже, оно надо? Лучше нуждающимся те деньги отдать, чем броку, а потом выкинуть

Остановщица• 19 декабря 2019
У меня коллекция больше вашей раза в 2
И все равно я что-то хочу))
И, кстати, если любимого парфюма осталось немного на дне, для меня это повод к покупке. Тем более что сейчас скидки -40
автор ДинамоКит • 19 декабря 2019
Ответ дляАристократка-тунеядка
автор ДинамоКит • 19 декабря 2019
Дякую, переконали, нічого не куплю, гарного всім дня!!!! І зі святами!!!!