Фрося_Бурлакова• 13 мая 2020
Подскажите, сейчас Укрпочта взимает плату за хранение посылки?
Фрося_Бурлакова
• 13 мая 2020
Ответ дляСекретница
да, как обычно
Читала где-то до конца карантина отменили оплату
Братья Капли• 13 мая 2020
Через 7 дней начинается плата за хранение, зайдите на сайт Укрпочты, там все написано
Доброго дня!
На час карантину національний поштовий оператор безкоштовно зберігає відправлення у відділенні частково змінила умови вручення. До закінчення карантину в усіх об’єктах поштового зв’язку плата за зберігання поштових відправлень, зокрема «Укрпошта Експрес», «Укрпошта Стандарт» та «Укрпошта SmartBox» не стягується. Також безкоштовним буде зберігання вхідних (імпортних) відправлень з-за кордону.
Даша, команда Укрпошти
___
Замовляйте ліки безкоштовно
Даша, команда Укрпошти
___
Замовляйте ліки безкоштовно