Добротная• 30 июня 2020

Вас когда-нибудь банили незаслуженно?

Я теперь не знаю, что можно писать, а что нет.
Например, однажды прокомментировала "для чего вам", чтоб автор пояснила и написала более подробно. В итоге - бан.
автор Добротная • 30 июня 2020
Ответ дляМусик Пусик
Стыдно автору стало за обман, вот и молчит.
Не стыдно ни капли.
Коробка с карандашандрами• 30 июня 2020
Ответ дляKidStaff
Узнал о Вашем вопросе. Мне говорят, что Вам ответили в службе поддержки. Или это не так?
Ого. У вас там что, целый офис? А по какому адресу вы работаете? Можно к вам в команду?
Уходя дверю не хлопать• 30 июня 2020
Ответ дляМаша хороша
Мене банили на тиждень за те, що відстоювала українську мову в Україні,тут на українському сайті (це ж український сайт).Не всім до вподоби українська мова в Україні.
Ну меня банили в той же теме (предполагаю), за то, что Вам показалось, что я отстаиваю русский (мне вообще все равно на самом деле). Так что все справедливо.
Маша хороша• 30 июня 2020
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Але я в цій темі ні на кого не жалілась,щоб когось забанили.А на мене чомусь пожалілись за те,що відстоювала українську мову в Україні.
И.О. человека• 30 июня 2020
Постоянно...
Кили и Манджаро• 30 июня 2020
Ну как незаслуженно. Одна девушка меня вывела, написав кучу гадостей и я ей написа пару ласковых в ответ. Она нажаловалась, а я не смогла уже т.к. под баном не было жалобной кнопки. Обидно было. Но писать в поддержку не стала, просто сделала выводы, что нужно жаловаться первой и игнорировать тех, кто специально цепляется чтоб выпустить пар.
Муркамурковна• 30 июня 2020
Ответ дляБорода
А ви хто?
Рожева поні?
сама ви рожева і поні
Мусик Пусик• 30 июня 2020
Ответ дляДобротная
Не стыдно ни капли.
Я не про причину бана, а что в своей темн об этом не сказали. Узнали то мы от админа.
Борода• 30 июня 2020
Ответ дляМуркамурковна
сама ви рожева і поні
Видно,що недавно тут
Муркамурковна• 30 июня 2020
Ответ дляБорода
Видно,що недавно тут
не, давно... раніше понів)
Борода• 30 июня 2020
Ответ дляМуркамурковна
не, давно... раніше понів)
То чого на мене її вішаєте.
Повинні знати,що вона завжди без аноніма
Муркамурковна• 30 июня 2020
Ответ дляБорода
То чого на мене її вішаєте.
а ви чого на мене?
автор Добротная • 30 июня 2020
Ответ дляКили и Манджаро
Вот интересно, почему нельзя нажаловаться на кого-то, будучи в бане
Борода• 30 июня 2020
Ответ дляМуркамурковна
а ви чого на мене?
Стиль похожий
Нежная Лапка• 01 июля 2020
Ответ дляМаша хороша
Крепким словом отстаивали ? Да и зачем 🤷‍♀️ Кому она нужна тот на ней итак пишет
Маша хороша• 01 июля 2020
Ответ дляСлепок стопы
Я нікого не ображала.Люди не хочуть розуміти,що в Україні треба розмовляти українською,державною мовою,а не мовою окупанта.
Муркамурковна• 01 июля 2020
Ответ дляБорода
Стиль похожий
то у вас проблеми з поняттям стилю)
Борода• 01 июля 2020
Ответ дляМуркамурковна
то у вас проблеми з поняттям стилю)
А я так переймаюсь)..спати не можу
Нежная Лапка• 01 июля 2020
Ответ дляМаша хороша
Выключите телевизор
Муркамурковна• 01 июля 2020
Ответ дляБорода
А я так переймаюсь)..спати не можу
відать да) якшо в кожній темі ви мене поньою називаете
Маша хороша• 01 июля 2020
Ответ дляСлепок стопы
Выключите телевизор
Я телевізор давно не дивлюсь.Це моя думка,моє бачення.
Борода• 01 июля 2020
Ответ дляМуркамурковна
То не я..але,дійсно,поні так на мозок не діяла своїм суржиком
Муркамурковна• 01 июля 2020
Ответ дляМаша хороша
конституцію України почитайте) там написана відповідь на всі ваші вопроси
шо б ви довго не шукали, ось вам) вчили на память в 9-11 класах ще в 90)

Стаття 10. Державною мовою в Україні є українська мова.

Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.

В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.

Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.

Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом.
Муркамурковна• 01 июля 2020
Ответ дляБорода
ваші проблеми)
Борода• 01 июля 2020
Ответ дляМуркамурковна
ваші проблеми)
Так..це я тут стверджуюсь в кожній темі,сую свої 5 копійок.
Хтось не бачить патика в свому оці
Муркамурковна• 01 июля 2020
Ответ дляБорода
Хтось не бачить патика в свому оці
ну якшо ви знаете шо я в кожній темі то звідки? ви там само сидите?
чи звідки така доагдливість)
якшо я скрию анонімом себе то звідки ви будете знать де я, де хто сь друга?
пишіть ви без аноніма, побачим в яких ви темах))))
так шо реально сидіть і пийте кохве з канфетою, будете адекватнішою і добрішою
Борода• 01 июля 2020
Ответ дляМуркамурковна
чи звідки така доагдливість)
Як багато букОв...
А какое самомнение!!!
Муркамурковна• 01 июля 2020
Ответ дляБорода
Як багато букОв...
А какое самомнение!!!
конешно
хто ж не я буде мене так сильно любити
вам тоже советую