никогда такого не было• 25 августа 2020
Экзамен в музшколу что там?
У кого детки поступали без подготовки, чего ждать на экзамене?
Чебураха с перцем• 25 августа 2020
Ничего))) Посмотрят,да и возьмут.Нашим мелодию хлопали и просили повторить.Все.
Кима_кепка• 25 августа 2020
Попросили спеть, сразу закивали головами - понравилось. Потом прохлопать мелодию. И на фортепьяно повторить аккорды. И сразу сказали - отличный слух, вы прошли.
БершкомангоЗар• 25 августа 2020
Похлопать ритм
Повторить сыгранные на фортепиано ноты, типа как пропеть попадая в ноту
Песенку спеть просили, сын застеснялся и не стал петь
Жынси_на_флиси• 25 августа 2020
Я в свое время пела, на слух спиной угадывала, сколько нот сыграли.
Дочка хлопала ритм. пела и тоже количество нот угадывала (ходила с папой. но по рассказам так). Т.е. за 30 с хвостом лет мало что изменилось
ВЫВсеВрете• 25 августа 2020
это не экзамен, а прослушивание. насколько ребенок вообще имеет способности. и готовиться к прослушиванию не надо. если ребенок способен, его примут. если нет, зачем тогда и напрягаться, все равно учиться не сможет.
прослушивание состоит, как правило, из проверки чувства ритма (повторить заданный стуком) и слуха (спеть песню).
я когда-то сама себя ’сдала’ в музыкальную школу.
Луковая• 25 августа 2020
в минулому році донька проходила прослуховування. за результатами пройшла і в 5,2 пішла в музичну школу.
перше, потрібно бути готовою, що ви повинні мовчати, дитина все сама повинна і відповідати і справлятись з стресом.
ви заповните анкету з даними. потім по черзі (в нас було дітей 60), діти заходили з батьками до кімнати, в якій було близько 3-4 вчителів, заступник директора і директор школи.
потрібно дитині було:
представитись і сказати на чому хоче заматись,
проспівати пісню (підготуйте відому, наприклад, червону руту. не повинна бути сучасна!!!),
повторити ритм (прохлопати те що показав викладач),
потім вгадати скільки нот натиснули на піаніно (спочатку показують як звучать, потім прикривають руку аркушем паперу і дитина повинна вгадати - одна, дві, три, багато),
потім проспівати ноти (грають на піаніно і потрібно відтворити це в співі - ось тут моя донька довго не розуміла, що від неї хочуть, зоч до цього було все ідеально, так як в нас не має піаніно і те що ноти можна співати вона не знала...).
бажано все ж таки підготувати дитину хоча б розповівши що буде.
обрати одну пісню і потренуватись.
похлопати різні ритми. поспівати ноти і повгадувати.
сзожі відео є на ютубі. пошукайте.
і успіхів вам.
до речі, стосовно музичної школи,то в ній вчитись важче ніж пройти прослуховування, особливо під час карантину....
потрібно дитині було:
обрати одну пісню і потренуватись.
сзожі відео є на ютубі. пошукайте.
і успіхів вам.