И_В_офигительных_штанах• 10 сентября 2020
Чому ці люди досвояляють собі таке в нашій державі?
Хасиди в Умані розтрощили карантинний паркан
Стрекозей• 10 сентября 2020
Здесь просто так совпало. Бывает и наши люди ’творят чудеса’. Каждый раз читаешь подобные новости и не понимаешь ну кааак работает логика и мозг у этих людей.
И_В_офигительных_штанах
• 10 сентября 2020
Ответ дляСтрекозей
Я в шоці. Тут є хто з Умані? Це ж щороку таке відбувається.
Главный котик• 10 сентября 2020
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
они и в израиле творят что хотят Они живут своим миром и пониманием
Не важно где
Шиворот Навыворот• 10 сентября 2020
Такое чувство, что они на Лесноой и Трое переходы покоцали и обоссали. Неужели хасиды?
60 метров сметаны• 10 сентября 2020
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Конечно, а вы думали, что уманчаны им очень рады?
Вся такая растыкая• 10 сентября 2020
А какой то более серьезный источник, чем Баба і кіт, есть?
Я новости с фейсбука делю на 48.
Шкала Радости• 10 сентября 2020
Евреи по сравнению с другими нациями (кавказцы, цыгане) — ещё невинные овечки.
Техпаспорт на медузу• 10 сентября 2020
Авторе, це все тому, що їм дозволили себе так поводити. Керівництво держави і міста Умань. Тому що гроші.
Насправді хасиди дійсно важкокеровані, але у себе в країні все ж дотримуються меж. Я знаю, що в Ізраїлі їх теж не люблять і вважають паразитами.
И_В_офигительных_штанах
• 10 сентября 2020
Ответ дляВся такая растыкая
Я новости с фейсбука делю на 48.
ТСН що на 1+1 довіряєте?
Указка• 10 сентября 2020
Ответ дляШкала Радости
Я считаю их самой грязной нацией, хотя моя прабабушка наполовину еврейка(((
Техпаспорт на медузу• 10 сентября 2020
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
ТСН що на 1+1 довіряєте?
особисто я не дуже, але маю знайомих з Умані. Вони мені колись категорично не рекомендували заїжджати в місто на єврейський новий рік. Я хотіла у Софіївку тоді приїхати. Сказали, що хоча вони там у своєму кварталі більше святкують, але й так можна нарватися на придурків. Що машину можуть пошкодити чи ще якусь каку зробити. Що ходять групами чи п’яні, чи обкурені, чи просто дурні, чіпляються до жінок. Але на них багато хто робить бізнес, тому й терплять.
Рябушка Ку• 10 сентября 2020
Чому вас не вражає шостий рік розгрому бойовиками на Донбасі?
Там не тільки забори зруйновано.
Рябушка Ку• 10 сентября 2020
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
ТСН що на 1+1 довіряєте?
Ви виставили фейк, яка ваша мета ?
И_В_офигительных_штанах
• 10 сентября 2020
Ответ дляРябушка Ку
Це фейк, події ці показані в Ізраїлі
Геращенко бреше?
И_В_офигительных_штанах
• 10 сентября 2020
Ответ дляРябушка Ку
Ви виставили фейк, яка ваша мета ?
Який фейк? То усі сьогоденні ЗМІ, які висвітлюють цю подію вводять в оману? Яка мета?