sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Общество, Политика, СМИ - Другое
noavatar
bysinkaaaaa• 24 июня в 23:11

Чоловіка забрали ТЦК

У пʼятницю чоловіка забрали ТЦК, м Київ. Він вийшов на звʼязок, коли проходив ВЛК. Потім я дізналася в яку військову частину його направили. Він ще раз вийшов на звʼязок в понеділок, сказав, що телефон розряджається і після того з ним звʼязок пропав. Ще, коли розмовляли, сказав, що передати нічого не можна. Тепер у нього розрядився телефон, подзвонити не може.
Хто з таким стикався? Як діяти? Як передати якісь речі?
crying_face 23 like 2 face_with_tears_of_joy 1
38 1
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
noavatar
Natalia505• 24 июня в 23:12
1
Який триндєц. І немає кінця і краю, цьому викраденню людей.
crying_face 37 woman_facepalming 4 dislike 2 like 2

noavatar
SantaMonika• 24 июня в 23:13
2
Никак. Только ждите
Потом уже скажет
like 1
noavatar
Your Sweetheart• 24 июня в 23:14
3
Звоните в военную часть и
Где он
like 3
noavatar
aksenuda• 24 июня в 23:15
4
автор вы выкупили аккаунт для таких бредовых тем?
woman_facepalming 18 like 5 dislike 2 heart 1 clown_face 1
noavatar
CuteMay• 24 июня в 23:15
5
Рідного брата так викрали весною. Теж забрали телефон. Ввечері того ж дня вже їхав у в/ч. Потім на БЗВП. Чекайте, поки вийде на зв’язок і скаже де він. Інакше ніяк.
crying_face 6 woman_facepalming 3 like 2
noavatar
aksenuda• 24 июня в 23:15
6
телефон не может быть вечно разряжен.вы уверены что муж в учебке а не с оксанкой на басейнах?
woman_facepalming 23 clown_face 3 like 2 dislike 1
noavatar
автор bysinkaaaaa • 24 июня в 23:16
7
Дякую за адекватні відповіді
like 2
noavatar
Natalia505• 24 июня в 23:17
8
Ответ дляCuteMay
Рідного брата так викрали весною. Теж забрали телефон. Ввечері того ж дня вже їхав у в/ч. Потім на БЗВП. Чекайте, поки вийде на зв’язок і скаже де він. Інакше ніяк.
Зараз служить?
noavatar
Дресса• 24 июня в 23:17
9
Ну його відправили не в військову частину, а в учебку. Там телефон дають раз на тиждень на вихідні. Тому чекайте вихідних, дадуть телефон, набере і розкаже. Якщо київській то я в принципі розумію куди могли відправити, то туди навіть їздити можна по вихідних, але я не їздила, чоловік заборонив. Все передавали новою поштою
heart 2

noavatar
aksenuda• 24 июня в 23:17
10
Ответ дляbysinkaaaaa
Дякую за адекватні відповіді
не за что.он морозится от вас
woman_facepalming 15 clown_face 2 dislike 2 like 2
noavatar
Your Sweetheart• 24 июня в 23:18
11
Ответ дляДресса
Ну його відправили не в військову частину, а в учебку. Там телефон дають раз на тиждень на вихідні. Тому чекайте вихідних, дадуть телефон, набере і розкаже. Якщо київській то я в принципі розумію куди могли відправити, то туди навіть їздити можна по вихідних, але я не їздила, чоловік заборонив. Все передавали новою поштою
Киевских могут направить куда угодно
И во Львов и в Десну
Где будет место
like 7
noavatar
CuteMay• 24 июня в 23:18
12
Ответ дляNatalia505
Зараз служить?
Так
noavatar
автор bysinkaaaaa • 24 июня в 23:18
13
Ответ дляДресса
Ну його відправили не в військову частину, а в учебку. Там телефон дають раз на тиждень на вихідні. Тому чекайте вихідних, дадуть телефон, набере і розкаже. Якщо київській то я в принципі розумію куди могли відправити, то туди навіть їздити можна по вихідних, але я не їздила, чоловік заборонив. Все передавали новою поштою
А як зарядити телефон?
noavatar
aksenuda• 24 июня в 23:19
14
Ответ дляДресса
Ну його відправили не в військову частину, а в учебку. Там телефон дають раз на тиждень на вихідні. Тому чекайте вихідних, дадуть телефон, набере і розкаже. Якщо київській то я в принципі розумію куди могли відправити, то туди навіть їздити можна по вихідних, але я не їздила, чоловік заборонив. Все передавали новою поштою
Обычно телефоны выдают в определенное время (например, на обеденном перерыве или вечером) для связи с родными. В остальное время они могут храниться в специально отведенных местах.
like 6
noavatar
Дресса• 24 июня в 23:19
15
Ответ дляbysinkaaaaa
А як зарядити телефон?
Попросить зарядку в пацанів або подзвонить з чужого.
heart 2
noavatar
Your Sweetheart• 24 июня в 23:19
16
Ответ дляbysinkaaaaa
А як зарядити телефон?
В учебке зарядит
На перевалочным пункте даже если его оформляют только тоже можно
noavatar
автор bysinkaaaaa • 24 июня в 23:19
17
Ответ дляДресса
Ну його відправили не в військову частину, а в учебку. Там телефон дають раз на тиждень на вихідні. Тому чекайте вихідних, дадуть телефон, набере і розкаже. Якщо київській то я в принципі розумію куди могли відправити, то туди навіть їздити можна по вихідних, але я не їздила, чоловік заборонив. Все передавали новою поштою
Ви думаєте він ще в Києві?
noavatar
Дресса• 24 июня в 23:20
18
Ответ дляaksenuda
Обычно телефоны выдают в определенное время (например, на обеденном перерыве или вечером) для связи с родными. В остальное время они могут храниться в специально отведенных местах.
Ну так і я про шо. Зараз телефон не з ним, зданий. Видадуть - набере. Нашим давали на півдня. З 11 до 16
like 3
noavatar
CuteMay• 24 июня в 23:20
19
Ответ дляbysinkaaaaa
А як зарядити телефон?
Все залежить від того, хто там «головний». Якщо нормальний, то дасть можливість зарядити і подзвонити. Якщо ні- то тільки чекати. Найскладніше те, що все залежить не від нього, а хто попадеться там.

noavatar
Дресса• 24 июня в 23:20
20
Ответ дляbysinkaaaaa
Ви думаєте він ще в Києві?
Ні.
noavatar
Дресса• 24 июня в 23:22
21
Ответ дляbysinkaaaaa
Ви думаєте він ще в Києві?
Вы дивні питання задаєте. Ви ж казали що ви знаєте в яку частину його відправили?
like 2
noavatar
автор bysinkaaaaa • 24 июня в 23:23
22
Ответ дляДресса
Вы дивні питання задаєте. Ви ж казали що ви знаєте в яку частину його відправили?
Юридична адреса військової частини Київ
noavatar
Wendy Rhoades• 24 июня в 23:25
23
Ответ дляbysinkaaaaa
Юридична адреса військової частини Київ
ну так може він в тій частині і буде проходити базову підготовку.
clown_face 6
noavatar
автор bysinkaaaaa • 24 июня в 23:26
24
Ответ дляWendy Rhoades
ну так може він в тій частині і буде проходити базову підготовку.
Коли говорили з ним в понеділок, то він сказав, що знаходиться в Києві
noavatar
Дресса• 24 июня в 23:26
25
Ответ дляbysinkaaaaa
Юридична адреса військової частини Київ
Там трохи все складніше, не про все можна писати. Поки що просто чекайте. Голодувати та голим сидіти він точно не буде. Я вас чудово розумію, просто зараз треба заспокоїтися і чекати.
like 4
noavatar
автор bysinkaaaaa • 24 июня в 23:27
26
Ответ дляДресса
Там трохи все складніше, не про все можна писати. Поки що просто чекайте. Голодувати та голим сидіти він точно не буде. Я вас чудово розумію, просто зараз треба заспокоїтися і чекати.
Дякую за підтримку, дуже важко у цій невідомості
noavatar
Wendy Rhoades• 24 июня в 23:29
27
Ответ дляbysinkaaaaa
Коли говорили з ним в понеділок, то він сказав, що знаходиться в Києві
Зазвичай в київських ТЦК приходять рекрути і пропонують посади тим, хто їм підходить. Деякі підрозділи не відправляють на базову підготовку, а самі навчають по місцю. Тому не накручуйте себе передчасно.
like 2 heart 1
noavatar
Дресса• 24 июня в 23:31
28
Ответ дляbysinkaaaaa
Дякую за підтримку, дуже важко у цій невідомості
Розумію, сама рік тому через таке проходила. Але вже потім десь у психологів прочитала, що треба взяти себе в руки і зрозуміти, що ваш чоловік доросла самостійна людина і впорається. Бо у жінок теж війна, ми ж ії разом з ними проходимо, тому треба берегти сили. Ви йому потрібні з холодним розумом , спокійною та без істерик. Обіймаю вас
heart 7 woman_facepalming 3
noavatar
автор bysinkaaaaa • 24 июня в 23:32
29
Ответ дляДресса
Розумію, сама рік тому через таке проходила. Але вже потім десь у психологів прочитала, що треба взяти себе в руки і зрозуміти, що ваш чоловік доросла самостійна людина і впорається. Бо у жінок теж війна, ми ж ії разом з ними проходимо, тому треба берегти сили. Ви йому потрібні з холодним розумом , спокійною та без істерик. Обіймаю вас
Дякую! ❤️
noavatar
df364tye3• 24 июня в 23:52
30
звоните полицию ,,,
не знаю не звонил пропал ,,,
горячую линию лубенцу , тел в инете ,,, пропал не знаю где , что с ним ,,,
где бы нибыл дадут тел, проследят что бы все объяснил, рассказал дал адрес нп ,,,
не знаю конечно за ,,,скалу,,,
но по ней сейчас тоже кипишь большой ,,,
не говорите что звонил , разрядился ,,,
пропал не знаю где, что с ним ,,,
woman_facepalming 10 dislike 1 like 1
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff