Копуша• 21 октября 2020
ЗАК хто розбирається, поясніть.
Здавали просто, для перевірки здоров´я дітей. Доньці 9 років. Там нейтрофіли зменшені, лімфоцити на 1 збільшені, і що таке плазматична клітина 1/100, перший раз таке в аналізі,
Хто вміє їх читати, розкажіть.
Копуша
• 21 октября 2020
Ответ дляНеутомимые шахматы
Ребенок недавно болел орви?
Вираженого нічого не було, температури, соплів кашлю також. Хіба без симптомів.
Зажуженная Жужжа• 21 октября 2020
Обов´язково знайдіть нормального педіатра. Зверніть увагу на зміст гемоглобіну в еритроциті, він майже на межі.
Зробіть аналіз на феретинин, можливо ж анемія.
А дитина на щось скаржиться? Чи ви самі щось побачили?
Копуша
• 21 октября 2020
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ні, просто канікули і вирішила зробити аналіз. Мені потрібно було ревмопроби здавати,бо минулого року було вище норми асло, ми його лікували. А до ревмопроби здавала ще декілька аналізів. Зокрема загальний аналіз крові, д3 і феритин. Просто на д3 і феритин результати будуть аж завтра.
І мене дуже здивували ті плазматична клітини, за 9 років перший раз таке бачу. Можете пояснити що то таке?
Копуша
• 21 октября 2020
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Я доброго педіатра маю, просто не хочу ввечері вже писати то все. Завтра обов´язково зателефоную. Але загалом все ніби ок? З феритином розберусь завтра.
Неутомимые шахматы• 21 октября 2020
Ответ дляКопуша
Плазматич.клетки это иммунный ответ организма на воага-вирус,к примеру.В классе коронавирусом никто не болел?
Копуша
• 21 октября 2020
Ответ дляНеутомимые шахматы
Ні, але маю подругу яка була в нас в гостях минулого тижня , а сьогодні ходила здавати плр-тест, бо пропав нюх і смак.
Але сама моя дитина ніби хвора не була.навіть соплів немала.
Неутомимые шахматы• 21 октября 2020
Ответ дляКопуша
Возможно ребенок проконтактировал и это ответ организма.
Копуша
• 21 октября 2020
Ответ дляНеутомимые шахматы
Просто читаю що їй в принципі не має бути, але допускається 1. Це сташно чи ні?
Неутомимые шахматы• 21 октября 2020
Ответ дляКопуша
Не страшно,но надо наблюдать.
Копуша
• 21 октября 2020
Ответ дляНеутомимые шахматы
Може бути. Є потреба здавати аналіз повторно, при нормальних інших показниках через певний час?
Неутомимые шахматы• 21 октября 2020
Ответ дляКопуша
Я бы сдала для успокоения недели через 2-3,консультируйтесь с педиатром.