Губы рыбы• 27 января 2021
Питання до тих,хто живе або жив в Італії
Хочу зробити замовлення в магазині побутової хімії, доставляють по місту. Може ви коли-небудь замовляли, в якому вигляді доставляють замовлення? Чи є якийсь трек,чи буде воно нормально запаковане, чи може в відкритому пакеті поставлять під двері? Просвітіть, будь-ласка
Отвечаю всем• 28 января 2021
Вы, для начала, почитайте условия, доставляет ли этот магазин на адрес перевозчика. И сколько обойдётся сама доставка с магазина.
Курьер доставляет до подъезда, предварительно звоня клиентам по указанному в заказе номеру телефона или звоня по домофону.
Трек присылает магазин на вашу почту, по которому отслеживается путь посылки.
Химию пакуют в картонные коробки.
Губы рыбы
• 28 января 2021
Ответ дляОтвечаю всем
Химию пакуют в картонные коробки.
Ризикнула, зробила замовлення.Тільки шип такий великий! Чим більше товару додаю,тим більше за доставку нараховують! Про безкоштовну навіть мови нема. За 4 бутилки шип 7€. Поки ніби все добре,побачимо,що буде далі,може в трубу випустила гроші