ЛюблюДевчонок• 10 февраля 2021
До уваги батьків! Київ
📢 Через негоду, що вируватиме в наступні дні, столична влада ухвалила рішення зачинити школи та садочки 11 та 12 лютого 📢
У найближчі два дні погодні умови в Києві погіршаться, а кількість опадів збільшиться. У зв’язку з цим столична влада ухвалила рішення про закриття садочків та шкіл 11 та 12 лютого. Також керівництво столиці звернулося до керівників приватних компаній та державних установ поставитись із розумінням до цієї ситуації та врахувати батькам вимушену відсутність на робочому місці як дистанційну роботу.
❗Останні дні техніка та комунальники працюють на межі можливостей, але негода не відступає і, на жаль, прогноз на найближчі дні — невтішний. Ми ухвалили оперативне рішення, що дасть змогу максимально розвантажити транспортні шляхи та мінімізувати паркування вздовж доріг, щоб дорожники могли без перешкод прибирати сніг. Тільки в столиці на сьогодні загальна кількість педагогічного персоналу разом із дітьми — майже 500 тисяч осіб. А це й логістика до місць навчання та роботи, і велике навантаження на транспортну систему міста. Тому припинення очного навчання на два дні стане реальним розвантаженням столичних автошляхів.
📚У Департаменті освіти та науки зазначили, що всі педагогічні колективи готові на найближчі два дні організувати навчання в дистанційному режимі.
ЛюблюДевчонок
• 10 февраля 2021
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Задолбали. У нас в классе 29 детей из 33.
Не все дети и не все учителя живут близко
ЛюблюДевчонок
• 10 февраля 2021
Ответ дляМой_ужин
А можна посилання на джерело?
Департамент образования и Мондриевский в ФБ
Ваша прЭлесть• 10 февраля 2021
Ответ дляРаспутница
Школы Киева прям Армагеддон переживают последние дни.
первая зима в Киеве за время существаования школ
Борисфенка• 10 февраля 2021
Ответ дляРаспутница
Не школи, а дороги.
Анонимарик• 10 февраля 2021
Ответ дляБорисфенка
Школа поки що мовчить
ждите, мне 3 минуты назад пришло сообщение (((
Копирайторша• 10 февраля 2021
Никогда не жду указивок сверху вести или не вести ребёнка в школу.
И дураку понятно, что при плохих погодных условиях не ведём)
Распутница• 10 февраля 2021
Ответ дляБорисфенка
Не школи, а дороги.
Ну да, только в Киеве дороги
настолько непроходимые
Анютины ласки• 10 февраля 2021
Пилять.
Моя жила на Сахалине, там всю зиму снег 2м, метели и -20 +-
все дети ходили в школу
они ж не могли по 3-4 мес доиа сидеть, а тут 2 снежинкии армагилец
все дети ходили в школу
мистерЛяпсус• 10 февраля 2021
Ответ дляВаша прЭлесть
ага, мы сегодня были в школе и я завтра собираюсь вести ребенка в школу, ну если реально не будет пурги, полчаса по снежку, воздух наполнен озоном.... красота
ЛюблюДевчонок
• 10 февраля 2021
Ответ дляАнютины ласки
Пилять.
все дети ходили в школу
Месячная норма осадков выпала. Для Сахалина свои нормы
Мастер Пис• 10 февраля 2021
Живем в поселке, дети живут в радиусе 1,5 км от школы. Объявили дистанционку на 3 дня. Дороги все почищенные. Такое впечатление, что если в понедельник кто-то чихнет - снова дистанционка будет
Скомуниздила• 10 февраля 2021
Ответ дляАнютины ласки
Пилять.
все дети ходили в школу
наверное и в школу ходили в соседнюю, а не как в Киеве принято.. И техника для расчистки была для этих краев серьезная
Настенные трусы.• 10 февраля 2021
Нам написали, что школа работает в обычном режиме, родители оставлять детей дома могут по собственному желанию.
Атятя_тётя• 10 февраля 2021
Ответ дляМастер Пис
Я прям уверенна что понедельник и вторник, тоже будет дистанционка.
Анютины ласки• 10 февраля 2021
Ответ дляСкомуниздила
техника - военные вездеходы
я про маму писала, телефон съел слово
школа была за 2 км
я про маму писала, телефон съел слово
школа была за 2 км
Мастер Пис• 10 февраля 2021
Ответ дляАтятя_тётя
Лишь бы только не работать
Эт вернячОк• 10 февраля 2021
Ответ дляЯсамаякрасивая)
а у дочки в классе 9 из 18.