Блины со смайликами• 25 февраля 2021
Допоможіть підібрати диван
Дівчата, ви все знаєте. Я уже голову зламала, не можу підібрати диван у вітальню. Я точно уявляю, який він має бути, але не можу знайти підходящого( Може вам зустрічався потрібний мені диван, або працюєте в цій сфері - порадьте, будь-ласка:
- диван двомісний;
- довжина 160-180;
- розкладний уперед (не книжка), у якості гостьового спального місця, тобто кожного дня спати на ньому не плануємо;
- синій;
- на ніжках (бажано дерев"яних).
Із того, що підібрала - найбільше підїодить Блест Інді. Проте він без ніжок і виглядає так масивно... хочеться більш легких форм. Ну і хотілося б щось трохи дешевше, хоча в крайньому разі і на цей згодна... Дуже подобаються форми типу челсі, але вони нерозкладні
- диван двомісний;
- довжина 160-180;
- синій;
- на ніжках (бажано дерев"яних).
Госпожа_тамагочи• 25 февраля 2021
У нас Константа модель Порту - аккордеон. Я довольна, у нас это постоянное спальное место, отлично.
Жертва интернета• 25 февраля 2021
Автор, а чем книжка не угодила? В новую квартиру планирую брать Атари от Блеста, он на ножках, но раскладывается книжкой
Блины со смайликами
• 25 февраля 2021
Ответ дляЖертва интернета
тому що книжки по ширині не стануть. Вони від 1,8 м
Жертва интернета• 25 февраля 2021
Ответ дляБлины со смайликами
поняла.
Главный котик• 25 февраля 2021
У нас такой, правда он не на ножках, но механизм раскладки удобный, есть положение релакс.
Блондинка в Законе• 25 февраля 2021
Посмотрите эти модели, сама себе подбираю на кухню небольшой диван с раскладкой вперед, удобно, что есть ниша для белья и разные размеры есть, и вроде можно выбирать наполнение самого посадочного места
И есть еще вот такие модели, это тоже Блест, но более бюджетная серия
Блины со смайликами
• 25 февраля 2021
Я уже думала, може такий взяти Signal Mortiz
Хтось маэ меблі цієї ТМ, як там якість?
Блины со смайликами
• 25 февраля 2021
Ответ дляБлондинка в Законе
Дякую! Мене не так вартість бентежить, як вид дивану... Не дуже подобаються масивні моделі((((
Наче і не хочу нічого ’эдакого’, а нічого підібрати не можу...
Майор Медуза• 25 февраля 2021
Посмотрите Смайл от Style group. Он на ножках и размеры есть 1,65 и 1,8. Заказывали на днях модель Стинг этой фабрики, но она побольше. Ждем доставку) цвет можно подобрать любой, но выбирать оббивку вживую нужно, экран искажает цвет в любом случае.
Блины со смайликами
• 25 февраля 2021
Ответ дляМайор Медуза
дякую)
В танке• 01 марта 2021