Добрый день.
Советуют Велику Багачку (это где санаторий Псел, Полтав.обл), как чисто зелёное место для отдыха.
Хотели бы семьёй на 3-4 недельки выехать.
Кто-то может рассказать или есть там возможность снять приличное жилье в частном секторе?
Есть ли там акие-то магазины, рынок для закупки продуктов?
Буду благодарна за любую информацию (в интернете ее почти нет).
Вот спасибо!
Как туда добраться? Машины у нас нет, носы активно пользуемся такси.
Какая стоимость жилья в частном секторе не подскажите?
Там багато житла здають ближче до річки, майже на кожних воротах висить оголошення. Краще вибрати на місці те, що сподобається. Є готельчики, з саунами, у центрі є непогані продуктові магазинчики з пристойним вибором. Їхати, мабуть, до Миргорода поїздом чи автобусом, а потім брати таксі чи шукати рейсовий автобус. Дорога там жахлива...
Автор, якщо ви з Києва їдете, то найкращий варіант поїздом до Миргорода, а звідти практично кожну годину-півтори їдуть автобуси Миргород-Полтава, але дивіться саме ті, що через Багачку. Там дорога була стрьомна, але її ніби ремонтували, їхати півгодини.
Житло місцеві здають, або ж можна прямо у санаторії Псьол
Якщо так зразу, то точно є в інеті сторінка Житло у Оксани (якось так). Місця там просто чарівні в плані природи: річка, сосновий ліс. Розваг небагато, але магазинів вистачає (точно є три величеньких маркети: Арсенал, Монарх, Маркетопт)
Ответ дляЛентяйка
Отут перші два оголошення - це точно реальні варіанти, про третє сумніваюся, там ніби Сільпо немає..
Дякую!!!