Клевотница• 24 июля 2021
Ловіть ідею і оцініть мій манікюр
Результат:
вже голосів:
172 (57.72%)
Подобається
126 (42.28%)
Не подобається
графиняВишенка• 24 июля 2021
Ответ дляКлевотница
Розкажіть про ’болючу тему’ і що кому пасує під колір шкіри, африканцям та решті темношкірим людям на планеті.
І перед тим як писати такі речі, трішки думати вам не завадило - головою
ще раз - я не знала, шо це ваша біль, тримайтесь!
Не прохожу мимо• 25 июля 2021
Ответ дляСамоучка
Мои последние)только сняла)
Зачем пишите что это ваши? Завралась советчица идеального маникюра)))))))
Почему свои не выставили, от педанта самоучки???
Клевотница
• 25 июля 2021
Ответ дляграфиняВишенка
Ви розберіться краще зі своїм болем пов´язаним чи то з тупістю, чи то з расистськими упередженнями, підозрюю що і те і інше