Бегущаяпо• 27 декабря 2021

Гематома при вагітності. Як довго у вас виходила?

В термін 8 тижнів потрапила по швидкій в лікарню з кровотечею.
Виявилось - ретроамніальна гематома 28на22 мм.
Через тиждень виписали з скудними брудно-коричневими виділеннями додому лежати.
Минув ще тиждень.
Хгч, прогестерон в нормі.
Далі маже…
В кого була схожа ситуація: як довго виходила гематома?
годовасик• 27 декабря 2021
кровило до 18 недель, потом перестало.

автор Бегущаяпо • 27 декабря 2021
Ответ длягодовасик
кровило до 18 недель, потом перестало.
Весь цей час пили прогестерон і лежали?
Нани Брегвадзе• 27 декабря 2021
Ответ дляБегущаяпо
Весь цей час пили прогестерон і лежали?
Я да. Мазало с 6 по 11 неделю. Ещё в начале транексам со страху пила.

годовасик• 27 декабря 2021
Ответ дляБегущаяпо
Весь цей час пили прогестерон і лежали?
не лежала, не было возможности, прогестерон пила до 36й недели, но у меня прогестероновая недостаточность все три беременности была, и достаточно серьезная, без дуфастона не выносила бы
Вытворунка• 27 декабря 2021
Недели за 3 прошла. Но попала в больницу не с просто мазало, а сильным кровотечением. Прогестерон пила, потом перестала
автор Бегущаяпо • 27 декабря 2021
Ответ дляВытворунка
Які розміри гематоми були? І які терміни вагітності?
Дякую
Larnaka28• 27 декабря 2021
На 10 тижні, розміри приблизно як у Вас, на стаціонарі 10 днів, там знайшли ще й другу, меншу трохи, сказали стара. Лежала пластом. Дюфастон, Гемотран пила, Вібуркол ставила, Магне Б6. Капали і кололи Сангеру. Вдома лежала ще днів 10. Весь час мазало і охристим і коричневим темним. Вийшла як, встала у туалет: по ногах текло, кров, як вино ( налякалась так) і на наступному УЗІ сказали, що висохла вона. Потім не видно було взагалі вже її. Лежіть побільше. Хай Бог береже!
автор Бегущаяпо • 27 декабря 2021
Ответ дляLarnaka28
Щиро дякую!
Hotbird• 28 декабря 2021
Гематома виходит приблизно від 2 до 5 тижнів и це норма.
Прогестерон не лікує гематоми.

Вытворунка• 31 декабря 2021
Ответ дляБегущаяпо
Дякую
Что-то до 3 см. На 12 неделе.
Фрося_Бурлакова• 01 января 2022
С 4- й по 8-ю неделю. Мазало все время. Потом все уже вышло, отслойки тоже не было уже
автор Бегущаяпо • 09 января 2022
Від автора. Може комусь заспокоїть душу.
Гематома виходила майже 3 тижні.
Бережіть себе і діток.
Всім легких вагітностей;)