Томатико• 29 декабря 2021

Подарунок для куми!Допоможіть!

Порадьте ідею подарунку для подруги, моєї куми на новий рік, до 500 грн, чисто символічно, щось невеличке, так як приїхала з-за кордону на пару днів.
Дякую)
Матрёна• 29 декабря 2021
Что-то национальное подарите). Носочки карпатские и наливочку)

західний_діалект• 29 декабря 2021
Шарфик на шею, колготки хорошие , полотенце
euhunter• 29 декабря 2021
Сувенірна порцеляна. Гарненька філіжанка чи прозорий підсвічник.
Ще новорічна іграшка хендмейд

Плакат с автографом зимы• 29 декабря 2021
Простіше було звідти щось привезти. Це і виглядало б інакше. А тут.. ви ж краще її знаєте. Кому цукерки в радість, кому косметика, кому і труси не лишні. Купіть сертифікат в якомусь магазині, якщо тільки згадали про подарунок, хай сама вибирає. Це краще, ніж аби шо.
Сорока-ворона• 29 декабря 2021
Чисто символічно гарну ялинкову прикрасу і коробку цукерок чи шоколад, наприклад.
Ежик Хрюха• 29 декабря 2021
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Читайте внимательно..
Рябушка Ку• 29 декабря 2021
Я за елочную игрушку. Оригинальную, можно ручной работы