У нас получается мясорубка, по сравнению с той войной?
Данные о потерях с вики
nataeva2010• 27 февраля 2022
Ответ дляЕва2016
Ну так про нато треба було думати раніше
ну так всі підігрували параші - Кучма прийняв позаблоковий статус - йому і вдячні. Відійшли від позаблокового статусу в 2014 Порошенко після початку війни на Сході - але пуйло всім грозило ядерною зброєю і Нато нам ставило нові і нові умови і відтягувало час, ніхто не хотів іти на конфронтацію з лаптєстаном - всі замирювали шизофреніка
nataeva2010• 27 февраля 2022
Ответ дляЕва2016
Назвіть мені хоч одну країну реальну,яку захистило і відвоювало НАТО ?
НАТО було створено,як противагу міцній армії ссср
Союз розпався,НАТО як ніби стало і не потрібне,але воно продовжило нарощувати свою міць
Про військову операцію НАТО в Югославії я думаю всі і так знають,якою ціною те протистояння закінчилось і повністю роздертою країною …
і ще назвіть хоч одну країну Нато, на яку напала інша країна
nataeva2010• 27 февраля 2022
Ответ дляok1904
Вето накладене Німечсиною на надання рекомендацій на вступ в далекому 2008 році, Меркель знатна подружка Пу.
пу, параша, пуйло ітд - то все пишеться з маленької букви - не робіть такі помилки більше ))))
Весна на Заречной• 27 февраля 2022
Ответ дляavicber
А вы еще сомневаетесь в всу?)
От чесно, у 2014му сумнівалась, нехай простять. Але зараз вони настільки круті, що я в захваті, гордість бере!
nataeva2010• 27 февраля 2022
Ответ дляnatusj21
Так уже сказали что ни водной войне Россия столько не теряла как у нас, это провал для них
в Чечні в першу Чеченську війну втрати - по даних Чечні 80 тис, по незалежних даних 50 тис, по даних параші 5 тис - і їм не шкода такого м’яса - баби нарожають. Чечня теж яро оборонялася і довго, але їм не допомагав весь світ - тому у нас є надія
Татьяна-bfd8• 27 февраля 2022
Ответ дляavicber
А вы еще сомневаетесь в всу?)
Я не сомневаюсь. Они сейчас мегамотивированные. Они знают за что стоит и это дает бонус
злой_Пушистик• 27 февраля 2022
Ответ дляиванюся
Мы не знаем о наши потерях...
Пока не надо знать, а то просто руки опустятся
злой_Пушистик• 27 февраля 2022
Ответ дляиванюся
Мы не знаем о наши потерях...
Хотя, муж говорит, что при обороне всегда меньше потери чем при наступлении.
злой_Пушистик• 27 февраля 2022
Ответ дляSpring1987
Я теж так думаю!
Ми її і так можемо мати. Або Нагасаки.
злой_Пушистик• 27 февраля 2022
Ответ дляannetka_zaraza
Я стосовно цього маю іншу думку, путіна загнали у вугол, він лякає ядерним, ми без ядерна держава, НАТО могло б підтримати нас. Вже всі побачили міць рф бігають просять допомоги армії інших країн
, а щодо того, що було б з нато ще гірше, недостатньо громлять Україну? Недостатньо бомблять садочки лікарні і житлові будинки?
Він кине. І не спотикнеться. Вони йоб...ті
0996700747• 27 февраля 2022
Ответ дляМусяндра
У нас пекло. Я не розумію як це все може відбуватись в наш час. Війна йде три дні, а таке враження ,що вічність. За цей час моя голова стільки думок передумала, і змінилось дуже багато моїх поглядів.
Удалено администрацией...
Татьяна-bfd8• 27 февраля 2022
Ответ для0996700747
Удалено администрацией...
Кто вы? Вы нам сейчас делаете 8 лет сидеть по подвалам? Вот как раз в жили все вы, а не мы
Ответ дляnataeva2010
У нас прошло только 4 дня, в Чечне около двух лет, так что у русских у нас очень большие потери
Coffee is Love• 27 февраля 2022
Ответ дляnataeva2010
це втрати з якого боку? Чечні чи РФ?
nataeva2010• 27 февраля 2022
Ответ дляCoffee is Love
це втрати з якого боку? Чечні чи РФ?
параші, у чечні 120 тис мирного населення і 3тис вояків
Coffee is Love• 27 февраля 2022
Ответ дляnataeva2010
120т, мама дорогая..
Coffee is Love• 27 февраля 2022
Ответ дляnataeva2010
Я не понимаю как тогда чеченці могли после такого ужаса согласиться статься в составе єтого монстра
nataeva2010• 27 февраля 2022
Ответ дляCoffee is Love
120т, мама дорогая..
вони там просто безчинствували, вони розстрілювали жінок з купою дітей просто без розбору, за то, що Чечня чинила шалений опір - Грозний 150 тис рашистська армія брала 2 місяці - вони партизанили, у них свої легендарні командири Дудаєв, Басаєв Масхадов - вже стали народними героями і ленедами
Coffee is Love• 27 февраля 2022
Ответ дляnataeva2010
А нас беруть ’ніжно’, ага
nataeva2010• 27 февраля 2022
Ответ дляCoffee is Love
перша війна тривала 1994-1996 - Чечня перемогла, друга чеченська з 1999 по 2009 - 10 років тримався такий маленький народ. Були вбиті всі їх польові командири - зламали опір і купили такого придурка як кадиров, при тому що його батька першого президента Чечні вбили терористичним актом рашисти в 2004
nataeva2010• 27 февраля 2022
Ответ дляCoffee is Love
А нас беруть ’ніжно’, ага
вони орда - монголотатарська, у них ніколи не було походження слов’янського - це угро-фінська народність. Там нема ні честі ні гідності, воно уже мародерствує і вбиває мирних людей - жоден воїн, солдат не здатний просто так вбивати мирних людей - всі, хто з ними хоч якось перетинався 10000 раз пожалкували.
Навіть німці у другій світовій мирних людей не трогали - то все пропоганда і нав’язування неправдивого стереотипу Союзу. у мене бабуся розповідала, як у війну до неї приходили німці і просили ПРОДАТИ продукти, і як приходила маскалота і під дулом автомата грабувала продукти, і речі