Annaganna1980• 28 февраля 2022

4 дні наче 4 роки

Сил не має , моральна виснаженність
Shaan• 28 февраля 2022
Да (((( мужу что- то рассказывала, говорю: несколько дней назад. И соображаю, что это было вчера... такое нервное напряжение, что день за неделю (
4мама• 28 февраля 2022
Делайте что-то посильное для поддержки ЗСУ и волонтеров. Так легче будет.
Днепрянка• 28 февраля 2022
Автор,підтримую,але треба триматися!!!!!
Я теж в такому ж стані....
У доньки день народження,буду робити піцу із наявних продуктів,якщо встигну,є пляшка шампанського,з нового року залишилося -відсвяткуємо в підвалі!!!
Це мене трохи ставить на ноги,що життя продовжується,з надією на краще майбутнє!!!!!!
kori• 28 февраля 2022
Девочки, напишите мне что-то хорошее. Начинаю сдаваться. Нервы на пределе. Отсутствие сна и холод подвала меня вымотали. Знаю, что всем тяжело... что нельзя сдаваться, нужно держаться ради детей.
Хочу_домик_в_деревне• 28 февраля 2022
Ответ дляkori
Мне тяжело что то вам сказать, потому что я сейчас не в подвале. Но нужно держаться. Посмотрите какие мы все стали, разве теперь можно сдаться?!
kori• 28 февраля 2022
Ответ дляХочу_домик_в_деревне
Это единственное, что меня сейчас держит на плаву. Не ожидала, правда, что украинцы это такая мощь.
Kvitkaliliia• 28 февраля 2022
Ответ дляkori
Чому Ви не спите? У Вас немає того, хто б замінив?
РойЛеля• 28 февраля 2022
Всі жінки України постаріли на 10 років вже.
Дякувати Богу за цю погоду в лютому. Це Божа ласка! Минулого року були всередині лютого сильні морози -23 вночі в Києві. В цей час не такі, але теж морози
ГалинаМалина• 28 февраля 2022
Как раньше войны годами шли((((
автор Annaganna1980 • 28 февраля 2022
Ответ для4мама
Робимо, сама така , чоловік на захисті, але не легше( хочеться вити, бо це вдруге , був ще 2014 рік, але тоді хоч знали, що треьа виїхати , там Україна, а тепер моя країна - кривава рана
4мама• 28 февраля 2022
Ответ дляAnnaganna1980
Дивіться тут вже по ситуації своїй. Я посильно можу підтримати фінансово та інформаційно ЗСУ та тероборону та врятувати дітей. Тому прийняла рішення вивезти їх за кордон. Далі буду дивитись по ситуації.
Kvitkaliliia• 28 февраля 2022
Ответ дляГалинаМалина
Как раньше войны годами шли((((
В якийсь момент вмикається захисний механізм в нашому організмі. Відбувається якесь оніміння чи отупіння, і страх вже не так паралізує і виснажує. Це як дуже плакати неможливо - сльози закінчуються. Я, наприклад, вже можу обходиться без заспокійливого, і вже так не трясе, як спочатку. Дуже страшно вночі. Але, дівчатка, гуртуйтеся з кимось по можливості, бо спати треба хоча б потроху, по черзі. Дивлюся зараз новини і з´явилася якась надія, що це скоро закінчиться. Сил нам всім! Особливо нашим захисникам 🙏🙏🙏
Barcelona• 28 февраля 2022
Ответ дляkori
У многих вчера и сегодня морально тяжёлые дни. Кризисные. Это нормально. Даже психолог одна писала, что третий день сложнее 1-2.
Поэтому держимся. Бережём себя. Делаем простые бытовые штуки, которые можем в тех условиях, где сейчас. Если накрывает - дышим по квадрату. Снимаем тревогу - что вижу, что слышу, что могу потрогать, что могу попробовать и тд.
Пьём воду.
Заботимся о тех, кто рядом.
Верим в лучшее
Обнимаю! Нельзя сдаваться, чтобы все уже пройденное не было зря.
Barcelona• 28 февраля 2022
Ответ дляДнепрянка
Я теж в такому ж стані....
З Днем народження, донечку!
lady.dziu2011• 28 февраля 2022
Я уже почти забыла как было до, 😭🥺 очень страшно за всех нас. Как же я вас люблю МОЇ УКРАЇНЦІ. Ми видержим девочки. Беригите деток
РойЛеля• 28 февраля 2022
Ответ дляlady.dziu2011
Здається те ДО булр так давно і далеко
lady.dziu2011• 28 февраля 2022
Ответ дляРойЛеля
Здається те ДО булр так давно і далеко
🥺🥺🥺
РойЛеля• 28 февраля 2022
Днепрянка• 28 февраля 2022
Ответ дляBarcelona
З Днем народження, донечку!
Дякую!!!
Решка7777• 28 февраля 2022
Ответ дляAnnaganna1980
да, тогда были вилными в пересуванни и планах
Chek-Anka• 28 февраля 2022
А я как Сталкер, сегодня попробую сделать вылазку за едой. Два кота в доме, им не обьяснишь, почему вискаса нет. Хоть бы что-то найти и не застрелили по дороге ))
Ирпень
Barcelona• 28 февраля 2022
Нашла ещё советы от Светланы Ройз. Что ещё может помочь

🤸Потягування🤸

Як тільки з’являється можливість, потягніться. Коли ми в стані стресу, наші м’язи спазмовані. Треба розтягувати їх, щоби повернути нормальний тонус і допомогти собі вийти зі стресу.

Якщо ви перебуваєте в замкнутому просторі, потягніть хоча би пальці рук, пальці ніг, шию.

🙌Як підтримувати себе в кризовій 🙌
✅Режим дня, рутинні справи створюють відчуття безпеки. Постарайтеся робити те, що запланували на сьогодні. Мова йде про звичайні прості дії: прийміть душ, приготуйте їжу, приберіть, складіть речі на якійсь поличці.

✅Не забувайте про свої фізіологічні потреби. Пийте воду. Нагадуйте собі й дітям, що треба піти в туалет. Не забувайте їсти. Носіть із собою жувальні гумки, маленькі цукерки. Їжте продукти з яскраво вираженим смаком — лимон, шоколад.

✅Спілкуйтеся з сусідами. Відчуття, що поруч є люди, заспокоює. Запропонуйте допомогу літнім людям, зателефонуйте рідним і знайомим.

✅Підтримуйте свої емоції, дайте можливість їм проявитись. Якщо вам хочеться плакати — плачте, якщо відчуваєте злість — говоріть лайливі слова. Це найбільш безпечний вихід злості.

🎁Як зібрати «скриню ресурсів»🎁

Ми не знаємо, скільки часу доведеться витримувати напругу. Тому варто подбати про накопичення свого ресурсу. Що для цього потрібно:

☀️емоційний контакт з іншими людьми;
☀️раціональна логічна інформація;
☀️віра (для людей, які вірять у вищі сили, в Бога — молитва, для інших — віра у себе, у свої сили);
☀️підтримка соціальних зв’язків;
☀️підтримка свого тіла — їжа та фізичні вправи;
☀️уява — думайте і мрійте про те, чим ви будете займатися, коли війна закінчиться.

ВОЙНА ОБЯЗАТЕЛЬНО ЗАКОНЧИТСЯ.
ЛЮБЛЮ ВСЕХ, ОБНИМАЮ И ПОСЫЛАЮ ЛУЧИКИ ТЕПЛА И ДОБРА💞✨☀️🥰
Анна-d2d5• 28 февраля 2022
Ответ дляРойЛеля
Здається те ДО булр так давно і далеко
Відчуття, що й не було того миру, тільки відео і фото залишилося((