thumbelina_la• 28 февраля 2022

То что мы пишем здесь могут как то использовать против нас? И как?

Навеяно тем, что я не вижу тут девушек которые всегда писали без анонимов. И вижу совсем других советчиц.
Есть какие то риски высказывать свою позицию?
Я без стеба, правда. Задумалась..
manik84• 28 февраля 2022
Я, наприклад , тут ніколи не писала навіть під анонімом...

Джулия не Робертс• 28 февраля 2022
Які ризики ви маєте на увазі? Є підстави звинувачувати Вас у зраді? Чи Ви про що?
Natasja22• 28 февраля 2022
Мне больше нравится без анонимов
Galina_lll• 28 февраля 2022
Ответ дляNatasja22
Мне больше нравится без анонимов
И мне
Qney• 28 февраля 2022
Я даже забыла уже, что нету анонимов
kamilla11• 28 февраля 2022
Автор , а кем вы были в 2014 здесь ?
автор Shady lady • 28 февраля 2022
Ответ дляДжулия не Робертс
Взагалі не знаю.
Просто замислилась.
А раптом тут є якісь підводні камені.

annetka_zaraza• 28 февраля 2022
Ответ дляmanik84
Доброго вечора, справді? Ось як війна людей тут змінює! Я писала під анонімом,і постійно за все критикувала владу, адміни не дадуть збрехати
luizka• 28 февраля 2022
На многих форумах вообще нет анонимов.
автор Shady lady • 28 февраля 2022
Ответ дляkamilla11
Автор , а кем вы были в 2014 здесь ?
Я під анонімов була зазвичай.
Я до того веду, помінявся склад порадниці. Не бачу відомих порадниць. Досі бачила іх у кожній темі, а зараз ні.
І подумала, може вони не пишуть бо є якісь ризикі про які я можливо не замислююся
annetka_zaraza• 28 февраля 2022
Ответ для Shady lady
Взагалі не знаю.
Просто замислилась.
А раптом тут є якісь підводні камені.
Ну я ось лишнього написала, тепер пишу запити адмінам, щоб все видалили. Буду обережнішою. Невідомо, хто і як цю інформацію може використати
kamilla11• 28 февраля 2022
Ответ для Shady lady
Я під анонімов була зазвичай.
Давайте не будем спрашивать лишний раз , почему они не пишут

Но честно скажу , что за лугандоншами скучать не буду
menina• 28 февраля 2022
Ответ дляmanik84
Чому? Вам не подобається проговорити свою позицію чи озвучити думку? посперечатися або привітати когось... чи просто потролити-потеревенити?))
автор Shady lady • 28 февраля 2022
Ответ дляannetka_zaraza
Ну от і я про це замислилася..
snejs• 28 февраля 2022
Ответ для Shady lady
Я під анонімов була зазвичай.
В бане наверное сидят
Тамилa 1• 28 февраля 2022
Сидять десь по бункерам , а взагалі то є дивним , де ж вони подівались ? Може роботи багато .
Джулия не Робертс• 28 февраля 2022
Ответ для Shady lady
Взагалі не знаю.
Просто замислилась.
А раптом тут є якісь підводні камені.
Якщо Ви не робите нічого незаконного то і боятися Вам нічого. якщо Ви думаєте, що пуйло буде тут царювати та розверне репресії проти українців, що не підтримували його такі щирі наміри, то ви вже зрадниця)
Ніц боятися не треба, ми, Богу дякувати, не в раші чи північній кореї живимо.
manik84• 28 февраля 2022
Ответ дляmenina
Спочатку просто продавала тут якісь речі, зараз тільки читаю. Сперечатися тут нема сенсу))) я нікому нічого не доведу, я ж розумію) тому просто читаю, заповнюю брак реального україньского спілкування
annetka_zaraza• 28 февраля 2022
Ответ для Shady lady
Ну от і я про це замислилася..
Адміни дуже швидко зреагували, все видалили, що лишнє написала і недостовірне. Тема ваша дуже корисна, наче в закріплених і бачила, і багато хто це повторював, а все одно сьогодні утворила.

menina• 28 февраля 2022
А я бачу багатьох, хто колись писав без аноніму. Тих, з ким ми колись пройшли кідстаф-майдан, причому дівчата з обидвох сторін барикад. Анонімність анонімів настільки знеособила кідстаф, що мені перестало бути цікаво і я просто роками тут не з´являлась. Зараз, в стані війни, кідстаф дуже жорсткий і радикальний, але того потребують часи. Ех, прорвемся.
феечка.• 28 февраля 2022
Ответ дляannetka_zaraza
Удалено администрацией...
автор Shady lady • 28 февраля 2022
Ответ дляДжулия не Робертс
Якщо буде Пуйло, то мені хана, бо я зі свого інстаграму також сперечаюся з росіянами під всіма постами відомих людей
Galina_lll• 28 февраля 2022
Некоторые в бане сидят. Например, vihola
Somik• 28 февраля 2022
Вам рисков мало ?)
manik84• 28 февраля 2022
Ответ дляannetka_zaraza
Справді) в мене пустий профіль, тільки продажі старі. Але те, що зараз відбувається в Україні- це жах. Зараз неможливо мовчати
menina• 28 февраля 2022
Ответ дляMurka_Kosh
коли це вона встигла? а за що?
annetka_zaraza• 28 февраля 2022
Ответ дляфеечка.
Удалено администрацией...
Ви знову починаєте, а потім знову скажете, що до мене особисто нічого не маєте?
Джулия не Робертс• 28 февраля 2022
Ответ для Shady lady
Аххахаа. Тоді нам усім хана! Це по-перше. А по-друге, не знаю таких, хто не сперечається, не шле на @уй руский корабль з усім особистим складом. Прийміть заспокійливе та подивіться відоси наших захисників. які вони спокійні, мудрі, мужні, впевнені у перемозі.
Galina_lll• 28 февраля 2022
Ответ дляmenina
коли це вона встигла? а за що?
Чи довго, вміючи?))
автор Shady lady • 28 февраля 2022
Ответ дляДжулия не Робертс