Навеяно тем, что я не вижу тут девушек которые всегда писали без анонимов. И вижу совсем других советчиц.
Есть какие то риски высказывать свою позицию?
Я без стеба, правда. Задумалась..
Ризик є. Читала недавно тему, там де одну з нас почали засипати погрозами у приват, ніби вичислили по темам хто вона і де живе. Так що лишнього не варто писати. І, до речі, багатьох наших дівчат я випадково зустрічала на фб - впізнала по фото, які вони додають у профільні групи. Так легко отримати про вас всю інфу ( які саме групи фб - не пишу, щоб диверсанти не знали
)
Ответ дляmenina
Чому? Вам не подобається проговорити свою позицію чи озвучити думку? посперечатися або привітати когось... чи просто потролити-потеревенити?))
Я вначале написала здесь без анонима и потом получала кучу писем религиозной тематики о спасении. Больше так не делала.
Ответ дляmalva08
)
Зрозуміла. Дякую, дівчата!
Буду писати обачніше)
Ответ дляmenina
А я бачу багатьох, хто колись писав без аноніму. Тих, з ким ми колись пройшли кідстаф-майдан, причому дівчата з обидвох сторін барикад. Анонімність анонімів настільки знеособила кідстаф, що мені перестало бути цікаво і я просто роками тут не з´являлась. Зараз, в стані війни, кідстаф дуже жорсткий і радикальний, але того потребують часи. Ех, прорвемся.
А я их не вижу многих
Я так понимаю , что под Новым аккаунтом
annetka_zaraza• 28 февраля 2022
Ответ дляmanik84
Справді) в мене пустий профіль, тільки продажі старі. Але те, що зараз відбувається в Україні- це жах. Зараз неможливо мовчати
Так, мовчати не можна, коли тут говорять погано про наших захисників та взагалі країну!
Ответ дляkamilla11
А я их не вижу многих
Я так понимаю , что под Новым аккаунтом
Так, не всім вдалося вижити.
Вже давно немає яскравих персонажів, які вміли писати і їх із задоволенням хотілося читати, а якщо ще й позиції життєві співпадають - взагалі одне задоволення від спілкування.
Ваш нік, до речі не пам´ятаю. Ви раніше не писали?
annetka_zaraza• 28 февраля 2022
Людина з самого ранку сказала, що через мене не може з людьми з днр і лнр спокійно говорити, в темі говорила, що ми ще побачимо провокації, її там всі вимагали забанити, потім в іншій темі написала, що в територіальну оборону беруть в Запоріжжі всіх підряд і роздають зброю, коли написала що це вже вона не вперше, вона написала, що особисто нічого до мене нк мала і пішла мітки шукати. А тепер знову почала цей цирк, мені всі скріни шукати?
annetka_zaraza• 28 февраля 2022
Феечка ви хочете щоб я адмінам писала, чи як це взагалі розуміти цю травлю і брехню?
Ответ дляannetka_zaraza
санта барбара))
annetka_zaraza• 28 февраля 2022
Ответ дляmenina
здається, ви їй подобаєтеся))
Ні здається людина проплачена
Ответ дляmenina
Так, не всім вдалося вижити.
Конечно
Но так получилось , что оседлала Ник сестры .
Сначала ей здесь сделали покупку , потом я себе стала покупать . В основном у одной девочки . Потом на советчице пару личных вопросов выяснила . Ну а потом пошло поехало
Теперь и думаю - может на свой вернуться ? Одно дело покупать , а второе тут общаться . Не этично как то . Или может оно пока не принципиально . В общем , ещё не решила , не до этого .
Админам объясняла , там ещё подркга заходила , айпи один и тот же , но то подруга и заход был пару раз .
Ответ дляСтешк@
Наверное, потому что здесь только ненависть к путину приветствуется, что заслужено, конечно
но всё может быть гораздо глубже, помните, цепь обсуждалась: вакцинация -война-голод? Дай Бог, чтобы я ошибалась
Не помню обсуждения такой цепи.
Запомнила только что все видящие, экстрасенсы, тарологи, астрологи и хуелоги видели спокойствие в Украине и мир.
А что за цепь то?
Расскажите. Кто это такое прогнозировал?
А что за цепь то?
Ответ для Shady lady
Не помню обсуждения такой цепи.
А что за цепь то?
Смысл в том, что если вакцинация провалится (а это предполагался тотальный контроль), то следующим этапом будет война, а война в период посевной - голод. После всего пережитого, оставшиеся будут на всё согласны.
Ответ дляСтешк@
Ах вот оно что..
Вот Зеля, вот хулиган. Свергнем его?
Вы к этому ведете?
Упс! Забыла, не Зеля, а Байден!
Так у вас говорят? )
Вот Зеля, вот хулиган. Свергнем его?
Вы к этому ведете?
Упс! Забыла, не Зеля, а Байден!
Так у вас говорят? )