Kvitka lili• 07 марта 2022
Добрий вечір, підскажіть будь ласка як знайти роботу роботу в Польщі Вротслав
Приїхала з дітьми з України ,треба оформити документи згідно нового закону, ще поки не дуже розумію послідовність дій. Зараз у містечку Wałdrzch, воно не велике хвилююся чи зможу тут знайти роботу садочок, школу. Як у місті Вроцлав з роботою і взагалі можливо хтось підскажн буду вдячна.