Дівчатка, всім привіт. Порекомендуйте будь ласка, хто з Рівного, гарну оптику по відношенню ціна-якість. Потрібно перевірити зір, контактні лінзи придбати і окуляри.
Дякую! Мирного неба!
Николас Кейдж• 10 марта 2022
Я купувала окуляри в ’Ваша оптика’, там і хороший лікар приймає Коваль Н.С., тільки записуватися на прийом потрібно в понеділок зранку.На рахунок цін заре не скажу.0986342905