Мы хотим вернуться обратно в Украину, надоело скитаться в Польше, но боюсь что с укр паспортом не пропустят через польскую границу. В посольство дозвониться не могу и ходят слухи, что там очереди километровые. Кто подскажет впустят обратно?
Alisa.Alisa• 12 марта 2022
Тоже в Польше и тоже буду ехать домой, надоело скитаться. Вас же впустили по паспорту Украины, вам давали какую-то бумажку о пересечении границы?
ПахлаваМедовая• 12 марта 2022
Ответ дляviika65
нет, не выпустят, выпускают только по загранпаспорту.подавайте на загран в Польше, получите- сможете выехать.
А если по биометрии можно поехать на пару дней домой потом назад?
Olena Dnepr• 12 марта 2022
Ответ дляviika65
Читала, что сейчас его не делают.
Дают другую бумажку для перемещения по Евросоюзу или выезда.
Olena Dnepr• 12 марта 2022
Ответ дляПахлаваМедовая
Загран биометрия ? Да, без проблем.
v.melnik_km• 12 марта 2022
Чисто по логіці, проблем у такій ситуації з поверненням в Україну не повинно бути, а от як по факту, то неясно. Будете знати точно, створюйте темку, актуально багатьом
ПахлаваМедовая• 12 марта 2022
Ответ дляMama Sofii
Загран биометрия ? Да, без проблем.
Да по загранбиометрии заехали, спасибо за ответ
Люди, які закордонні паспорти? Їх друкують лише в Україні, жодне посольство їх зараз не видає! Можуть видати свідоцтво на повернення в Україну, але поляки будуть щасливі випустити вас по будь якому документу, бо українців вже більше за поляків. При перетині кордону вас внесли в базу по певному документу. Будете його перетинати - то звірять з базою і все. В посольстві зараз чергу займають з вечора попереднього дня. Їдьте собі спокійно через кордон. Хоча з урахуванням ситуації я б нікуди не їхала. У Польщі принаймі безпечно, а поляки приймають фантастично. Я буду їм вдячна до кінця життя, мої діти кажуть, що тепер знають який народ українцям братній. До сліз.
Kapitoshka-4fe1• 12 марта 2022
Дівчата, вибачте, питання. А прийняли закон щодо українців вчора чи ні?
Tanyulichka_80• 12 марта 2022
Ответ дляанюткака
Дівчата,а у мене у малого 22.03 закінчується і як,виїджати назад?
Думаю можно продлить. Сейчас всем на 5 лет продлевают
Юся шопоголик• 12 марта 2022
Ответ дляA no name
По внутрішньому навіть до інших країн ЄС пускають, правда лише наземним транспортом. Інформація з посольств самих країн. Все легально
Ну так в ЕС одна граница, а чтобы выехать из ЕС ( вернуться в Украину) нужен био паспорт
Автор идите в консульство, должны дать белый билет или справку, з/паспорта сейчас не выдают
Ответ дляA no name
Ви цілком праві.
Відношення поляків до біженців просто вражає, ніхто і не очікував,що люди так підуть на підтримку, і допомогу.
Ответ дляЮся шопоголик
Ви розумієте різницю між ’перетнути кордон’ і ’легально перетнути кордон’? Зараз проїзд по внутрішньому паспорту легальний у всіх країнах ЄС. Повернутися в Україну тим більш легально. ’Іти в консульство’ так просто автору не вийде, в переліку документів, які видає зараз консульський відділ ПУ в Польщі свідоцтво на повернення відсутнє. Автор може відстояти 12 -16 годин і їх відправлять. Мовчу про те, що для цього ще до консульства доїхати треба.
Tanyulichka_80• 12 марта 2022
Ответ длякатик1
Где продлевать или автоматически продлевается?
Наверно в посольстве. Я сыну в Украине в паспортном продлила