Ольга25095• 06 апреля 2022

Його реакція на моє повідомлення. Скрін

Писала раніше , що не подобається як зараз усе склалося у відносинах. Все повторилося.Але він поводиться ніби мала дитина і ніби «а що таке». Я написала йому повідомлення, а його відповідь просто «Ясно» «Вибач» . Що думати? Як реагувати?
kamilla11• 06 апреля 2022
Это вы пишите мужику ?

Свята• 06 апреля 2022
Ну вы с ним расстались. Он понял, что виноват в этом он. Извинился и ушёл
Kapitoshka-4fe1• 06 апреля 2022
Нафіга йому це посланіє? Автор, ну не хоче він більше, то не змусите ж його. Майте гідність!

Onyx83• 06 апреля 2022
’Если лошадь сдохла - слезь’.
Норвежская_лесная• 06 апреля 2022
Зачем вы так унижаетесь и пишите эти сообщения? Рассчитываете, что он покается и прибежит к вам? Да уже признайте, что ему пофиг на вас и идти дальше.
автор Ольга25095 • 06 апреля 2022
Ответ дляСвята
Я не збирплася з ним розставатися
Закусенец• 06 апреля 2022
А что есть варианты как реагировать))
Antonina Lindeman• 06 апреля 2022
Нах пошліть
ARAIL• 06 апреля 2022
Ответ дляОльга25095
Я не збирплася з ним розставатися
Вы ожидали, что в ответ он напишет такой же опус?

Alve• 06 апреля 2022
Нафига вы это пишите? Вы себя на помойке нашли?
Свята• 06 апреля 2022
Ответ дляОльга25095
Я не збирплася з ним розставатися
Не собирались, но расстались. Скорее всего это к лучшему
Love_Love_Love_• 06 апреля 2022
Блін😂😂😂😂 я не можу. Аж скучила за от цим.
Для чого ви йому це пишете і для чого сюди викладаєте?
Є тільки одна причина по якій мужик не дзвонить: тому що не хоче!
Love_Love_Love_• 06 апреля 2022
Ответ дляОльга25095
Я не збирплася з ним розставатися
блін
У вас різні плани з ним
Ворона• 06 апреля 2022
а как тут можно отреагировать?
принять и пойти дальше. насильно мил не будешь.
MorskayaMarina• 06 апреля 2022
Ответ дляAntonina Lindeman
Нах пошліть
Как по мне идеально. Кратко, и понятно. А не эти все пиз&страдания
Shaan• 06 апреля 2022
Даже я б на середине перестала читать этот поток сознания... ваш мужчина, думаю, перестал на второй строчке.
ksusha1155• 06 апреля 2022
Це означає адьос.
Love_Love_Love_• 06 апреля 2022
Ответ дляMorskayaMarina
Не розумію доя чого його нах посилати?
Він ж від неї нічого не зоче
Ksenia-e9d7• 06 апреля 2022
Ответ дляAlve
Почитайте все темы автора. Бедный мужик

firano4ka• 06 апреля 2022
Нічого не пишіть у відповідь, зачекайте пару днів. Якщо ви дійсно його цікавите - мав би сам приповзти!
Хз, шо він там мав собі на умі, коли відписував.
Якщо ні, просто відпустіть, перегорніть сторінку і йдіть далі!
olga_ran• 06 апреля 2022
Розумію вас але себе в схожому досвіді стримувала. Був в мене схожий випадок, на початку все Ок чудові слова лились в мої вуха і з часом все зійшло до того, що днями могли не спілкуватися. я точно як і ви вважаю , що жінка випрошувати увагу не повинна, а саме тому і жила своїм життям, але коли з’являлася розповідала що в мене все супер але хотілося б і щоб він щось робив для того, на що знову чула всяку пургу типу занятий бла бла бла і так далі, але я ясно зрозуміла що таке це не моє , бо все життя жити і не відчувати що ти потрібна це страждання будуть одні) тому відпускайте і рухайтесь далі якщо не йде на діалог
Ksenia-e9d7• 06 апреля 2022
Ой, Автор, прошу прощение, перепутала вас с другой Ольгой
Voblochka-26• 06 апреля 2022
автор, у вас є діти спільні?
автор Ольга25095 • 06 апреля 2022
Ответ дляVoblochka-26
автор, у вас є діти спільні?
Ні
Киппи• 06 апреля 2022
Ответ дляОльга25095
Я не збирплася з ним розставатися
А он не собирался с Вами портить свою жизнь. Не будьте прилипалой.
khainus• 06 апреля 2022
Забагато слів для чоловіка. Вони такі соплі не сприймають
Samirra• 06 апреля 2022
Ответ дляОльга25095
Я не збирплася з ним розставатися
А с какой целью тогда этот текст?
автор Ольга25095 • 06 апреля 2022
Ответ дляSamirra
А с какой целью тогда этот текст?
Пояснити йому, що саме для мене важливо
lisulya• 06 апреля 2022
Вы все правильно сделали, описали ему что для вас есть нормальные здоровые отношения.
Его ответ не очень понятен - то ли он недопонял, что Вы ему пытались донести, то ли не готов давать большего, то ли извинился что был чёрствым.
В любом случае ждите его шага. Сами ничего не пишите больше. Захочет - поймет, нет - значит вам не нужен этот медленнодумающий мужчина.
Samirra• 06 апреля 2022
Ответ дляОльга25095
Пояснити йому, що саме для мене важливо
Он знает. Дальше?