My Business• 10 апреля 2022

У вас були продажі? ви купили що? після 24 лютого

у мене була аж 1 продажа джинсів на шафі.
і вчора я купила 2 костюми. 1 - спорт. 2 - прогулянковий.
Майстерня домашнього текстилю• 10 апреля 2022
Продала 1 комплект постільної білизни по місцю.
Сама купую лише продукти.

кенгуруша• 10 апреля 2022
Замовили джемпер і платок.
І купила трохи пряжі та кроссівки сину🙂
ОленаЯ• 10 апреля 2022
В секонді кууучу всього нагребла, носки купила якісь узбецькі, спортивні штани якісь китайські, чи турецькі. Сама нічого не продала і не буду, роздам все тим, кому потрібно, хто без дому лишився. Мій поки є, може колись вернусь додому.

serebro16-72be• 10 апреля 2022
Продала декілька шапок і одну пару кросів. Сама купила одні джинси малому. Багато питають літнє взуття...але то все залишки і нове ще не маю...
Ksenia-e9d7• 10 апреля 2022
Продала айкос и две пары джинс детских. Сама тоже сейчас только продукты покупаю
Inna-b773• 10 апреля 2022
В офлайн магазині купують непогано-взуття. Онлайн-ні.
Tayano4ka_Tayano4ka• 10 апреля 2022
Купила только Эутирокс (гормон для щитовидки). Заказывала из Испании. У нас был большой напряг с ним. Больше ничего не покупала и не продавала.
ОленаЯ• 10 апреля 2022
Ответ дляKsenia-e9d7
Так, зараз лише продукти і засоби гігієни.
014comua• 10 апреля 2022
Кілька вишиванок купили. Сама нічого не купую, крім продуктів і канцелярії дітям для навчання

Allas_shop• 10 апреля 2022
Да, были.
Шафа, Олх и тут. После событий в Буче всё практически остановилось.
Fotografkiev• 10 апреля 2022
Замовляла донькам по парі кросівок, по одній грі, чоловіку замовила весняну куртку, собі придивилася костюм. Люблю замовляти в Інстаграмі або через пром.
vetka• 10 апреля 2022
я сьогодні дивилась телевізор. ми збирались переїзжати в нову квартиру. потрібні диван, меблі, кухня та все інше. але не факт, що купуватимемо зараз.
serebro16-72be• 10 апреля 2022
Тільки дитині бо росте. А собі треба але переб´юся.. бо грошей обмаль
флена• 10 апреля 2022
У Епіцентрі електро плиту. Дуже вдячна їм що вони працюють с післяплатою.І взуття в інтертопі своїй доні,бо вона все залишила в гуртожитку.
А так тільки їжу
Natanika• 10 апреля 2022
3 орхидеи купила к своим 50+ штукам)
vola01• 10 апреля 2022
Ні боюся тратити , тільки продукти.Треба і туфлі на весну і білизну,але раптом прийдеться втікати
Евгения_Д• 10 апреля 2022
Купила витамины тут, пока айхерба нет, и пряжу гребу…
Space_girl• 10 апреля 2022
Ничего не продавала и не покупала после 24 кроме еды и лекарств.
Olga_72• 10 апреля 2022
Ответ дляInna-b773
Тоже так. Офлайн продажи просели в 2-3 раза, а онлайн продажи еле живы.

_TatianaS_• 10 апреля 2022
Заказала краску для волос и сегодня еще закажу крем под глаза и гель для умывания.
Bleenbart• 10 апреля 2022
Носки две пары зимние и летние. Маме покупала вещи на весну, уехала только в зимних
Татьяна@..• 10 апреля 2022
Мед і пастілу купують на олх. Постійні клієнти або по місту.
Я купувала носкі своїм чоловікам.
ПЛЮС-МИНУС• 10 апреля 2022
деактивировала все объявы на ОЛХ.
пара человек писали, но пока торговля на паузе.
ОленаЯ• 10 апреля 2022
Ответ для_TatianaS_
Де замовляєте?
demra• 10 апреля 2022
Заказы есть а толку товар то в Бердянске ..
Э-велин@• 10 апреля 2022
Я сегодня сделала маникюр и просто счастлива. А то такие когти уже отрасли
tanavin• 10 апреля 2022
Купила в інстаграмі 2 пари кросівок двом синам (фірмові бу) у продавця стоку взуття.
ShalenaBdgilka• 10 апреля 2022
Ни одной продажи, в пятницу муж все вещи вывез волонтерам
Оленёнок• 10 апреля 2022
Комплекты (трусы) себе и дочке, немного одежды, косметику, краску для волос, контактные линзы, канцелярия, делала фотографии для документов. И маникюр делаю
alinka0908• 10 апреля 2022
Крем, підгузники, дитині взуття б/у, продукти
Кепку собі