Поясніть будь ласка
Вчора прочитала що 8 квітня з´явився законопроект 7265 який зобов´язує всіх чоловіків які були за кордоном повернутися за 15 діб.
Не можу зрозуміти цей законопроект вже ввійшов в дію і чоловікам треба повернутися до 23 квітня?
Чи ще він ще не вступив в силу?
Ответ дляАнгелиночка31
Ви справді вірите в те,що когось зловлять і повернуть?
Наскільки я зрозуміла то ловити за кордоном нікого не будуть. Просто дадуть можливість повернутися тим хто хоче. А тим хто не захоче повернутися доведеться залишитися назавжди за кордоном
Ангелиночка31• 12 апреля 2022
Ответ дляАлина Воробей
Хто хотів той повернувся давно,а хто не хоче то його ніякий закон не поверне.
english book• 12 апреля 2022
Законопроект не читала,але в мене пропозиція.Щоб їм було пожиттево заборонено займати будь які державні посади в Україні.Без виключень.
serebro16-72be• 12 апреля 2022
Ответ дляАлина Воробей
Та ніби нема проблем повернутися... але якщо на заробітках то чого повертатися ...