Сейчас в ЦЗ можно стать на учёт по безработице?
Дарьюшка555• 19 апреля 2022
Ответ дляTania07
И ещё если кто знает. Если я зарегистрировал ась как ВПО, то это одно другому не мешает или мешает?
Не мешает
Берите с собой справку !)
Елена....39• 19 апреля 2022
Ставят.с собой брать паспорт,код,все документы об образовании.важно по какой статье уволены.если по собственному,то выплаты начинают начислять через 3 месяца.если последний год не работали,то выплаты минимальные или вообще может не быть
Ответ дляЕлена....39
Про три місяці достовірна інформація? Бо під час карантину стаття не мала значення - всім нараховували з першого дня. А зараз ще й війна.
Елена....39• 19 апреля 2022
Ответ дляLana.._
Муж ставал на учёт во время карантина.уволился по собственному.три месяца ничего не платили,а потом быстро предложили работу.два - три отказа и вообще денег не положено.так ничего и не получил.но можете у них уточнить
Ответ дляTania07
А як через дію?
Як стати на біржу онлайн через ’Дію’?
Для подання заяви потрібен електронний підпис:
Заходите на сайт ’Дія’, реєструєтесь чи входите в свій кабінет за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП).Перевіряєте коретність всіх даних, які є в вашому профілі, актуалізуєте їх при необхідності.Заповнюєте анкету, відповідаючи на всі запитання.Обираєте зручний для вас центр зайнятості (не залежить від зареєстрованого місця проживання).Вводите номер соціального рахунку та обираєте періодичність виплат (якщо немає номеру соціального рахунку, цей етап можна пропустити).Завантажуєте всі необхідні документи.
Перевіряєте дані та підписуєте їх за допомогою КЕП.Чекаєте відповіді з центру зайнятості.
Що робити, якщо немає електронного підпису?
Отримати КЕП можна в будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів, а також в особистому кабінеті ’Приват24’. Радимо зберігати ключ до електронного підпису на знімному носії, наприклад, флешці.