Очень хочется, что бы сошёл.
Veroni44ka• 23 апреля 2022
Ответ дляИрише4чка
Ждём, нашла трансляцию на ютубе.
О, дайте ссыль пожалуйста
Ответ дляok1904
Ждем
Я неодноразово робила на зміні, коли в наш аеропорт Бориспіль привозили літаком благодатний вогонь, на
першу стоянку прибував літак, вже коло воріт повно священників чекали/ зустрічали, можна було взяти собі з перших рук
. Цього року мабуть через Польщу привезуть.
И я в своем аэропорту всегда встречала. По должности положено было встречать.
Майстерня домашнього текстилю• 23 апреля 2022
Ответ дляРозбійник
Збирають масовку , народ ведеться! Немає ніякого благодатного вогню перестаньте бути релігійними фанатиками, релігія немає нічого спільного з вірою та Богом.
Думаю, що не варто ображати християн таким. Церемонія сходження Благодатного Вогню частина Пасхального святкування.
lenchik maha• 23 апреля 2022
Ответ дляLenchik73
Удалено администрацией...
Вы точно ждете схождения благодатного огня? И такие гадости пишете? Вот такие верующие и убивают веру