варюшка андрюшкина• 23 апреля 2022
вот все пишут - не простим, пощады не будет. как? кто? каким образом?
смотрю на военных как на богов
слава нашим защитникам, благодарнасть всем, ктоим им помогает
но вот эти фразы-пощады не будет - это от кого?
что может пехота против ракет и самолетов?
и еще не пойму - почему не арестовывают по статье терроризм? прчему никто за эти 57 дней не предьявил упырям в военном командовании РФ постановления об взятии под стражы
какие-то реальные игры на нашей територии (((( у кого оружия больше
Ответ дляArmUkraineNow
Щодо не простим і пощади не буде.
Мені в тік-тоці постійно випадали в рекомендаціях відео одного білоруса. Я не знаю з яких він структур, але раніше він був затриманий силовиками Білорусі, потім переїхав в Польщу. Буквально ввечері до підбиття москви він записав відосік, де сказав: русскіє, вам 3.14zда; і дуже сміявся, ну дуже. Так от, про ’операцію’ по москві він знав. Знав, що ₚаzzисти готують наступ з моря, знав, що українці їх чекають.
Тож я вирішила на нього підписатись. І ось він виклав відео, де сказав, що 3 людини вже поїхали в російське місто, з якого найбільше було катів Київщини. Люди вже поїхали за !!!!’головами’ тих ублюдків і їх сім´ями. Ніхто навіть не приховує, що на них розпочато полювання.
Зеленський також один раз обмовився про український Моссад, цього достатньо. Далі: публічно вже не будуть заявляти, але кожного ₚаzzиста знають і знайдуть.
Також по диверсіям: на ₚоzzії шось вони самі собі підривають і спалюють. Але чимало всяких диверсійних ’операцій’ - від ’друзів’ України.
І це ще вендетта не запрацювала на повну, а тільки починається.
Так, я також впевнена, що є такий рух і помста буде.Сподіваюсь, що дуже жорстока.Я ніколи не була такою, але, зараз, коли кожного дня руйнують мій рідний Харків та після всіх звірств ціх тварюк, я ненавіджу всіх кацапів і ії дітей.Навіть, перейшла на українську, хоча завжди в родині спілкувалися мовою ціх падлюк бо ми харків´яни.
Ответ дляdjianni
Ничего никому не будет, громкие слова и только.
Кому повезёт домой вернутся хероями, кому не повезёт тут лягут, убьют их наши, вот и вся месть.
Говлрят высокопарные фрвщы ироткр лоя учпокоения народа
По сути сделать ничего мы не можем, кроме как защищаться.
О, ви дуже недооцінюєте наш народ!
ArmUkraineNow• 23 апреля 2022
Ответ дляЭничка
Я - аналогічно.
Градус відчуттів такий, що на моє покоління, покоління нинішніх дітей вистачить точно.
ArmUkraineNow• 23 апреля 2022
Ответ дляdjianni
Ви неправі. Але якщо у вас такий настрій по життю, то най буде.
Ответ дляArmUkraineNow
Я лише за те, щоб їм відрізали голови
Але повірю тоді лише у їхній кінець, коли на відео наприклад будуть знімати, як ті голови відрізають
Та хто таке буде викладати на загал
Це ж уже буде як злочин
Та хто таке буде викладати на загал
Це ж уже буде як злочин
ArmUkraineNow• 24 апреля 2022
Ответ дляdjianni
Я лише за те, щоб їм відрізали голови
Та хто таке буде викладати на загал
Це ж уже буде як злочин
Та хто таке буде викладати на загал
Це ж уже буде як злочин
Так, звичайно таких подробиць не буде. Хіба що у даркнеті. І то навряд.
Але офіційна інформація вже є від наших: більшу частину з-під Києва знищили.
І інших настигне кара