Виготовляють зброю, цілий час вдосконалюють, не просто ж так. Треба десь це збувати, заробляти на цьому.
Olga Zelenyak• 28 апреля 2022
Вотремся войны вопрос сбыта оружия не стоит. Стоит вопрос его нехватки
Крістіна ТАРО• 28 апреля 2022
Ответ дляmenina
У мене є думка, що на таких темах заробляють.
Підтримую.
Є заводи, наприклад, які роблять танки. Де вони можуть можуть випробувати їхню міць? Тільки на полі бою. Тоді навіщо виробляти то, чого не зможеш випробувати?! Значить, ця війна на користь багатьом... тільки не нам.
Крістіна ТАРО• 28 апреля 2022
Ответ дляAnastasiia21
Є польові випробування. Краще тести і т.п.
Ответ дляmenina
Так? Розкажіть, може хай мені заплатять. А тема для просто так, побалакати
Ответ дляARAIL
Пропонуєте здатися?
Ні, просто цікава думка інших.
Крістіна ТАРО• 28 апреля 2022
Ответ дляARAIL
Пропонуєте здатися?
Пані з Варшави їй поки ні для чого здаватися.
Southern_Beauty• 28 апреля 2022
Интересно, вы в школе не учились? Рассуждения на уровне несовершеннолетнего ребёнка.
Ответ дляТАРО YouCanDo
На жаль, Пані, я зараз перебуваю в Україні.
Ещё одна. То есть Украина начала войну с росией на территории Украины, чтобы денег заработать правильно? Очень интересно, такого я ещё не встречала... Обязательно над этим подумаю, когда вывезу маму из оккупации и буду писать мемуары. О добрых рашистах, пока Украина деньги зарабатывала. Дурдом
Крістіна ТАРО• 28 апреля 2022
Ответ дляAnastasiia21
Де саме?
Ответ дляAnastasiia21
Наприклад, заводи рашки. Випробовують в Україні.
Шо пропонуєте робити України? Мовчки терпіти?
Ответ дляali_kat
Але я зараз не про Україну в цілому чи РФ. Про виробництво зброї у цілому світі. Яка ціль виробництва? Продати.
Natalia505• 28 апреля 2022
Ответ дляAnastasiia21
А сенс який? Що ці балачки особисто для вас змінять?
Ответ дляNatalia505
Так ніякі балачки нічого не змінять. Сидіти мовчати в норкі ?
Крістіна ТАРО• 28 апреля 2022
Ответ дляLianaa_06
Ні теоретично вона зараз напише, що це Америка нацькувала Росію напасти на Україну, версія номер один - щоб слов´яни слов´ян нищили, версія друга - щоб випробувати міць Росії і вивчити її стратегію і тактику ведення війни, як далеко Росія піде в т.і і т.п.