Ще з цiкавого Підкажіть притулок для котів у Києві для передачі корму котам? +6 Как вы не сходите с ума? +19 Напилася я пьяна +11 Это какое-то псих отклонение? +32 Как вы представляете себе девушку с этим именем? +44 Рассудите, порча или накрут +19 Гадание на анонимах +35 А вы абсолютно любое можете доверить чату джипити? +19 Так интересно получается +13 Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення. +13k
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Спочатку народ стояв з картонками, і ось вам відеозвернення5+1415 Как ужин довел до развода 3+703 Розповісти подрузі правду про її чоловіка або мовчати, що вибираєте?2+222 В мене сумніви по зміні роботи..+211 ещё
Сейчас читают! Спочатку народ стояв з картонками, і ось вам відеозвернення5+185 В мене сумніви по зміні роботи..+91 Розповісти подрузі правду про її чоловіка або мовчати, що вибираєте?2+82 .."кожна жінка має народити по вісім дітей"...2+82 Вы ходите какать и писать в кусты или подвал когда нет воды?+71 Девчули, а кто то следит за судом над Седоковой?+71 Bagllet bg117, Bagllet bg117 mini. +71