Nata.t.1970• 05 мая 2022
Ответ дляЕвга-9246
Вище писала - дуже швидко і гулко, самольоти завжди довше летітять.
Значит Вашему городу повезло-пролетели мимо
kirpichenko• 05 мая 2022
Ответ дляЕвга-9246
О, дякую, що роз´яснили!
Боже,дай бог чтобы вам показалось или то машины была.
Nata.t.1970• 05 мая 2022
Ответ дляHeksa
Я не автор, але ви точно думаєте, що можна сплутати ракету з машиною? Ви де живете, от мені цікаво. Зараз вже всі регіони ознайомились з ракетами
Киев
Ладно,это я прикололась
Но,наверное,ракету бы не узнала(ее шум)
Ладно,это я прикололась
Но,наверное,ракету бы не узнала(ее шум)
Ответ дляjuisy2010
Ми вчора бачили більше 12 ракет в небі вночі коли тривога по всій країні була протягом години. Відрапортували лише 3 ракети і напрямок польоту через Дію. Більше відрапортувати Дія не дозволяє за один раз. Як так!? Чи хто знає які ще є офіційні портали або служби куди можна в режимі реального часу відрапортувати про напрямок і траекторію льоту запримічених ракет? Окрім Дії
Телеграм-бот
Шось летить
kirpichenko• 06 мая 2022
Ответ дляКампотик вишнёвый
У нас Нет))отдыхайте
Добрый вечер, давненько вас не видела в темах.
Телом отдыхаем лежим,но внутри как то нет отдыха к сожалению.
Кампотик вишнёвый• 06 мая 2022
Ответ дляkirpichenko
Добрый
да забанили за правду) но я уже оклемалась.Понимаю,сама сегодня в 3-25 вскочила от неожиданности...давно не было ночных радостей...сволота.Поспите,пока получается.