Евга-9246• 05 мая 2022

Як так, відбій тривоги, а ракети літають?

Nata.t.1970• 05 мая 2022
Ответ дляЕвга-9246
Вище писала - дуже швидко і гулко, самольоти завжди довше летітять.
Значит Вашему городу повезло-пролетели мимо

автор Евга-9246 • 05 мая 2022
Ответ дляNata.t.1970
Надіюсь, шо то наші і повезло всім
Nata.t.1970• 05 мая 2022
Ответ дляЕвга-9246
Надіюсь, шо то наші і повезло всім
Дай бог
Спасибо
Natasha-27• 05 мая 2022
Ответ дляneortoju
То наши боевые гуси летели.
blissbou• 05 мая 2022
як мені пояснював військовий - ракета летить з меншою швидкістю, ніж літак ПВО, тому він її і може догнати і збити.
Літаки ПВОшні літають швидко і різко, а ракета в порівнянні з ними повільніше і довше звучить
автор Евга-9246 • 05 мая 2022
Ответ дляblissbou
О, дякую, що роз´яснили!
kirpichenko• 05 мая 2022
Ответ дляЕвга-9246
О, дякую, що роз´яснили!
Боже,дай бог чтобы вам показалось или то машины была.
автор Евга-9246 • 05 мая 2022
Ответ дляkirpichenko
Ну не машина точно
Heksa• 05 мая 2022
Ответ дляNata.t.1970
Окей,а с Чего Вы решили,что пролетела рскета?
Я не автор, але ви точно думаєте, що можна сплутати ракету з машиною? Ви де живете, от мені цікаво. Зараз вже всі регіони ознайомились з ракетами

Nata.t.1970• 05 мая 2022
Ответ дляHeksa
Киев
Ладно,это я прикололась
Но,наверное,ракету бы не узнала(ее шум)
4мама• 05 мая 2022
Ответ дляЕвга-9246
Ні, але швидко і гулко. Може й не ракета?
ППО. Не пишіть нічого.
mari_klim• 05 мая 2022
Ответ дляsobacura
Я щоразу бачу в телеграм і до мене не доходить, чому людина сидить і тупо знімає небо, або якийсь будинок. Чекає прильоту?
Это с российских сайтов тащат. Замылят и типа можно на патриотические паблики вставлять
Filomena• 06 мая 2022
Автор, не пишіть нічого. Все буде Україна!
Останнім часом таке буває
grema• 06 мая 2022
Ответ дляjuisy2010
Ми вчора бачили більше 12 ракет в небі вночі коли тривога по всій країні була протягом години. Відрапортували лише 3 ракети і напрямок польоту через Дію. Більше відрапортувати Дія не дозволяє за один раз. Як так!? Чи хто знає які ще є офіційні портали або служби куди можна в режимі реального часу відрапортувати про напрямок і траекторію льоту запримічених ракет? Окрім Дії
Телеграм-бот
Шось летить
Len_to4ka• 06 мая 2022
Якщо ракета летить високо над вами то ясно що не до вас і у вас відбій тривоги. Дивне запитання.
kirpichenko• 06 мая 2022
Ответ дляgrema
Телеграм-бот
Шось летить
Зараз щось летить?
Кампотик вишнёвый• 06 мая 2022
Ответ дляkirpichenko
Зараз щось летить?
У нас Нет))отдыхайте
kirpichenko• 06 мая 2022
Ответ дляКампотик вишнёвый
У нас Нет))отдыхайте
Добрый вечер, давненько вас не видела в темах.
Телом отдыхаем лежим,но внутри как то нет отдыха к сожалению.
Кампотик вишнёвый• 06 мая 2022
Ответ дляkirpichenko
Добрый да забанили за правду) но я уже оклемалась.Понимаю,сама сегодня в 3-25 вскочила от неожиданности...давно не было ночных радостей...сволота.Поспите,пока получается.

Vika-N• 06 мая 2022
Ответ дляГоловач Лена
Та этим писакам в телеграме надо руки оторвать, особенно когда видео и фото выкладывают сразу
Та наоборот писать надо, что обьект разгромлен в хлам, тогда меньше верояность повторной бомбежки
laska_vo• 06 мая 2022
Ответ дляЕвга-9246
Після відбою вже двічі пролетіла
Може то наші літаки