Дівчата підкажіть будь ласка, наскільки надійною є бронь через букінг. Просто ніколи раніше не бронювала, забронювала квартиру сказали передзвонити за годину до заселення і віддадуть ключі. Хвилююсь щоб не залишитися без ночовлі в чужому місті
Galyna1211• 11 мая 2022
З букінгом проблем ніколи не було. На днях поселялась, так взагалі просто прислали код від домофону і код від коробочки з ключами біля квартири, попросили як буду зїджати, щоб кинула ключі назад в коробку. Не бачила хазяїв і навіть не розмовляла з ними.
Ответ дляGalyna1211
А оплата як?
Galyna1211• 11 мая 2022
Ответ дляbor2583
А оплата як?
У мене карта підв´язана до акаунту в букінгу, просто зняло суму яка було при бронюванні.